Maledivy z Prahy – 10 514 Kč
1.3.2016

Maledivy z Prahy

O této nabídce

Zaleťte si na podzim odpočinout na nádherné Maledivy (MLE), s Flydubai za 10 514 Kč. Příkladovým datumem může být týdenní výlet od 4. listopadu do 11. listopadu.

[highlightbg]

  • Rezervace: nejlevněji na stránkách dopravce
  • Dostupnost: v tomto kalendáři, do vyprodání nebo do 14. března
  • Zavazadla v ceně: 20kg k odbavení, 7kg kabinové

[/highlightbg]

Víza

Pro turistický pobyt do 30 dnů není potřeba vyřizovat vízum.

Ubytování

Jako levnější hotel, který není přímo na pláži ale kousek od ní v ulici, by jsme volili tento hotel s cenou 500 Kč os/noc bez jídla, případně 904 Kč os/noc s plnou penzí. Jako dražší variantu hotelu, který je již přímo na pláži, by jsme zvolili tento hotel, kde je cena 687 Kč os/noc se snídaní v ceně.

TIP: Ještě přidáme jeden tip od Simony (díky moc :-)), vlastní malá pláž, vlastní lehátka, zkrátka přesně to, co od Malediv očekáváte, pravda, trochu dražší, ale pecka! Mrkněte semhle.

Doprava po Maledivách

Z letiště –  cesta lodí do hlavního města Male stojí 1 USD

Další doprava po ostrovech –  po příjezdu z letiště je potřeba projet hlavní město Male a pokračovat lodí na některý další ostrov. Cesta městem je nejlepší taxíkem, který zde není drahý a cesta tak vyjde zhruba na 4 USD. Doprava na další ostrovy se poté také pohybuje v jednotkách dolarů. Například na Maafushi, kde by jsme mi volili ubytování, vyjde na 2 USD v každém směru, nicméně pokud chcete využít kvalitnější a rychlejší speedboat, iCom vás tam dopraví za 20 USD.

Maledivy z Prahy - 10 514 Kč

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)