Maledivy, Thajsko, Japonsko a další z Prahy – od 11384 Kč
24.11.2014

Maledivy, Thajsko, Japonsko a další z Prahy

O této nabídce

Pokud by někdo měl být šťastný ze sankcí vůči Rusku, měli by to být určitě cestovatelé. Díky tomu, že kurz rublu doslova letí dolů, spolu s ním letí dolů také cena letenek, a to včetně letenek na Maledivy, do Thajska, Japonska apod. Aktuálně je možné zakoupit letenky s ideálním přestupem z Prahy v mnoha termínech od listopadu do konce března za pohádkových 11384 Kč.

Maledivy – 11384 Kč

Cena, o které jsme Vás informovali zde před několika dny, nyní spadla ještě o další 3 tis. Kč, takže cena letenek dosahuje 11384 Kč. Dostupných temínů je celá řada řada, přičemž rádi Vám s vyhledáním ideálního data pomůžeme.

Bangkok – Thajsko – 11592 Kč

Cena letenek do Thajska z Prahy v hlavní sezoně už dlouho nebyla nižší, takže s rezervací neváhejte ani minutu. Pokud se Vám nedaří najít žádný termín, napište nám do komentářů. 🙂

Tokio – Japonsko – 11617 Kč

Hong Kong – 12582 Kč

Soul – Jižní Korea – 12198 Kč

Ho Chi Minovo Město – Vietnam – 12505 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)