Maledivy + Srí Lanka + Katar z Prahy za 14 779 Kč
16.8.2017

Maledivy + Srí Lanka + Katar z Prahy

O této nabídce

Poskládali jsme pro Vás velmi lákavý routing vybízející k poznání hned několika zemí během jedné dovolené. Využijeme brzy otvírané přímé linky z Prahy do Dauhá od Qatarců a následně dalších přeletů na palubě tříhvězdového SríLankanu. Nejprve se na pár dní zastavíme na Maledivách, konkrétně na ostrově Gan ležícím na atolu Addu. Tam zažijeme parádní koupačku v průzračných vodách Indického oceánu a následně několik dní budeme nabírat energii do žil. Posléze se přesuneme na Srí Lanku, kde můžeme pokračovat v plážovém odpočinku anebo se vydat do vnitrozemí prozkoumat zdejší čajové plantáže a zdolat i stálezelené dvoutisícové kopce v čele s Adam´s Peak. A během cesty nazpátek do vlasti se ještě třeba na dva dny můžeme zastavit v emirátu Katar a využít tak nedávno zrušené vízové povinnosti.

V rámci celého výletu absolvujeme 6 letů, které nás dohromady vyjdou na parádních 14 779 Kč. Přičemž si sami můžeme zvolit, jak dlouho budeme na Maledivách a v Kataru anebo jestli upřednostníme delší čas strávený na Srí Lance. O několik tisíc dráž jde nakombinovat i varianta s Vánocemi strávenými na Srí Lance a oslavami Nového roku v katarském Dauhá.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 30 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: září 2017 – květen 2018
  • Příkald termínů:
  • Tip: pobyt na Maledivách či v Kataru si lze o pár dní zkrátit či prodloužit, záleží jen na Vašem přání.

Ubytování

Během celé své cesty se můžete stoprocentně spolehnout za osvědčeného pomocníka pro hledání ubytovacích kapacit ve formě Bookingu nebo vyzkoušejte srovnavač služeb Trivago. Od věci nemusí být ani prolustrování stránek AirBnB nabízející bydla přímo u domorodců.

Na maledivském ostrově Gan bychom si za základnu vybrali tento krásný plážový resort za 1 563 Kč/os./noc včetně snídaně. O co víc jsme za ubytko nechali na Maledivách to zase ušetříme na Srí Lance. Třeba v oblíbené oblasti Mirissa na jihu ostrova dejte šanci tomuto skvěle hodnocenému guesthousu nedaleko od pobřeží za 201 Kč/os./noc opět včetně snídaně. Zatímco na zpáteční cestě v katarském Dauhá upřednostněte tuto luxusní čtyřhvězdu za 629 Kč/os./noc.

Víza

Pro návštěvu Malediv žádná víza potřebovat nebudeme a stejně tak nás bez předem zařízených razítek nově vpustí i do Kataru. Pouze na Srí Lance po nás budou vyžadovat víza, která si však zařídíme online na této stránce za 35 USD.
​​​​​​​
Náhled kombinace letenek z Prahy na Maledivy, Srí Lanku a do Kataru za 14 779 Kč

Maledivy + Srí Lanka + Katar z Prahy za 14 779 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)