Maledivy + Srí Lanka + Katar = 14 649 Kč
19.10.2017

Maledivy + Srí Lanka + Katar

14649

O této nabídce

Navštivte během zimy na jedné letence hned 3 parádní místa. Vykoupejte se na Maledivách, užijte čajové plantáže na Srí Lance a na závěr navštivte qatarské Dohá, kde byla nově zrušená vízová povinnost. Všechny letenky vás vyjdou na 14 649 Kč. Nechte se inspirovat naším příkladovým datem 12. 2. – 28. 2. Praha => Gan => Colombo => Praha. Tento příklad můžete hned rezervovat u nás >>

Pokud vám tato data nevyhovují, není problém s nimi různě hýbat, stejně tak je možné si pobyt v daných destinacích prodloužit či zkrátit. Pokud vám to nepůjde, napište si o termíny do komentářů.

Letenky plaťte kartou, rezervace přes víkend určitě nevydrží.

  • Rezervujte: přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného s limitem 30 kg a 1 ks klasického kabinového zavazadla
  • Dostupnost: nejlevněji únor – duben 2018

Další termíny

​​​​​​​
A pokud byste chtěli čistě na ostrov Gan, zpáteční letenka tam z Prahy vychází na 13 308 Kč. Všechny dostupné letenky najdete v našem kalendáři letenek.

Ubytování

Na Maledivách bychom rozhodně vyzkoušeli tento slušný hotel s výhledem na pláž. Za přenocování necháte za osobu necelou tisícovku. A nebo zamiřte soukromou lodí na nedaleký Canareef Resort, doporučujeme alespoň polopenzi, cenově to už leze trochu nahoru, transfer z letiště na atol vyjde na 40 USD/směr/osobu rychlou lodí.

Na Srí Lance se nemusíte obávat, že byste za ubytování museli nechat horentní sumy. Třeba v oblíbené oblasti Mirissa na jihu ostrova jdeme vstříc tomuto guesthousu nedaleko od pobřeží za 273 Kč/os./noc opět včetně snídaně.

Zatímco na zpáteční cestě v katarském Dohá volíme tuto luxusní čtyřhvězdu za 702 Kč/os./noc.

Náhled letenky za 14 649 Kč z Prahy na Maledivy, Srí Lanku a do Kataru

Maledivy + Srí Lanka + Katar = 14 649 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)