Maledivy s Qatar Airways z Budapešti za 13 691 Kč
13.6.2019

Maledivy s Qatar Airways z Budapešti

13 691

O této nabídce

Vydejte se na souostroví Malediv na jih Asie za exotikou a kýčovitými plážemi, které jsou doslova pastvou pro oči. Kromě nekonečného válení se na zlatavém písku na některém z mnoha ostrovů, jsou Maledivy také atraktivní destinací všech nadšenců podmořského světa. Díky modravě průzračnému moři a permanentně tropickému počasí se dá Maledivám opravdu máloco vytknout.

Využijte skvělou nabídku prvotřídní katarské aerolinky Qatar Airways a vydejte se na Maledivy z Budapešti např. 10. – 20. 2.  za pěkných 13 691 Kč. Cestou tam nebo zpět můžete navíc využít možnost stopoveru v hlavním městě Kataru. V Doze můžete bez příplatku zůstat až 96 hodin.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Víza

Pro návštěvu Malediv nejsou občané České republiky povinni víza zařizovat, stejně tak ani nejsou nutná pro krátkodobý pobyt v Kataru, přes který cestou tam i zpět poletíte.

Ubytování

Po příletu do Male můžete schovat hlavu pod střechu jednoduchého hotelu Skai Lodge za 836 Kč / os. / noc nebo luxusnějšího hotelu Somerset Inn s výhledem na moře za 1 488 Kč / os. / noc.

Další klasicky široká nabídka ubytování je dostupná na stránkách Bookingu a Hotels.com, vyzkoušet však určitě můžete i server Agoda či si vybrat apartmán z několika nabídek na AirBnB.

Náhled letenky z Budapešti do Male za 13 691 Kč

Maledivy s Qatar Airways z Budapešti za 13 691 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)