Maledivy – Male – Alitalia – 9 946 Kč
9.5.2013

Maledivy – Male – Alitalia – 9 946 Kč

O této nabídce

Kromě zmíněného Nairobi si můžete z Milána zaletět na Maledivy za 9 946 Kč. Jako příklad uvádíme 21. května – 28. května. Letenky naleznete v našem vyhledávači letenek. Rezervace je nutná do 15. května.

Další termíny za tuto cenu:

Odlet v květnu: 21,23,28

Odlet v červnu: 4,6,11,13,18

Návrat v květnu: 28

Návrat v červnu: 2,4,6,8,9,15

Ubytování na Maledivách

Přestože ubytování na Maledivách není nejlevnější, i na květen a červen lze pořídit levné bydlení za cca 3500 Kč/os/týden.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Male, Maledives{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)