Maledivy – Male – 13 944 Kč
17.2.2016

Maledivy

O této nabídce

Že jste ještě neviděli opravdový ráj na zemi? Nyní máte možnost zaletět si na Maledivy (MLE) s leteckou společností FlyDubai, spatřit jedno z nejkrásnějších míst a vykoupat se v Indickém oceánu za 13 944 Kč. Příkladový termín může být od 6. května – 13. května. Dostupné jsou i další termíny od února do října. S odletem i návratem do Bratislavy (BTS). Rezervujte zde >> (Sice odkaz píše error, ale je správně.:))

[highlightbg]

  • Dostupné termíny: od února do října
  • Zavazadla: v ceně letenky je 1 ks zavazadla po 20 kg k odbavení a 7 kg příručního zavazadla
  • Rezervace: přímo na flydubai.com

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování na Maledivách je poměrně drahé, ovšem doporučili bychom Vám tento oblíbený hotel, kde cena je velmi přijatelná v porovnání s ostatními ubytovacími zařízeními.

Víza

Pro turistický pobyt do 30 dnů není potřeba vyřizovat vízum.

Tipy na cestu

Doprava z letiště – cena lodí do hlavního města Male Vás vyjde na 1 $.
Další doprava – po příjezdu z letiště je třeba projet celé hlavní město Male a pokračovat lodí na některý z dalších ostrovů. Taxíky v Male nejsou drahé a cesta Vás vyjde zhruba na 4 $. Doprava na Maafushi Vás potom vyjde na 2,5 $ v každém směru. Cena dopravy na další ostrovy se také většinou pohybuje v jednotkách dolarů.

Maledivy - Male - 13 944 Kč

 


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)