Maledivy – 8 849 Kč
16.12.2014

Maledivy

O této nabídce

Díky prudce oslabujícímu rublu klesají i ceny letenek, které zakoupíte v ruských rublech. Kurz se dotýká i ceny letenek, pokud si letenku koupíte v rublech, ušetříte relativně dost peněz. 🙂 Jako příklad uvádíme odlet z Prahy (PRG) na Maledivy (MLE) s rychlým přestupem v Moskvě tam i zpět, například 18. února – 26. února.

Pozor! V tomto případě se jedná o prudkou změnu kurzu, pokud kurz stoupne a Vaše transakce nebude ještě zaúčtovaná, můžete zaplatit za letenku reálně více, než uvádíme.

  • Rezervace: v rublech na stránkách dopravce, při vyhledání nezapomeňte zvolit RUB
  • Zavazadla: 23 kg k odbavení v ceně letenky
  • Dostupné termíny: do 28. 3. 2015

[singlepic id=243 w=576 h=432 float=center]

Ubytování

Ubytování v 3* hotelu se snídaní na ostrově Maafushi, nejčastějším cíli na Maledivách, je možné pořídit už za 750 Kč za os. a noc. Pokud máte raději polopenzi či plnou penzi, zaplatíte 1100, resp. 1300 Kč za os. a noc.

Tipy

  • Vízum – pro pobyty do 30 dní není třeba;
  • Doprava z letiště – Cena lodí do hlavního města Male Vás vyjde na 1 $;
  • Další doprava – Po příjezdu z letiště je třeba projet celé hlavní město Male a pokračovat lodí na některý z dalších ostrovů. Taxíky v Male nejsou drahé a cesta Vás vyjde zhruba na 4 $. Doprava na Maafushi Vás potom vyjde na 2,5 $ v každém směru. Cena dopravy na další ostrovy se také většinou pohybuje v jednotkách dolarů.

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)