Maledivy – 10955 Kč
3.10.2016

Maledivy z Prahy

O této nabídce

Za skvělým koupáním, potápěním nebo šnorchlováním vyrazte na Maledivy. Zpáteční letenku z Prahy pořídíte za parádních 10955 Kč s přestupem v Dubaji. Termínů je zatím dost, třeba s odletem 15. listopadu s návratem 28. listopadu. Rezervuj příklad >>

  • Rezervujte: nejlevněji přímo na Flydubai.com (při platbě kartou počítejte navíc s 3% poplatkem)
  • Zavazadla v ceně: 20kg k odbavení
  • Dostupnost: tarif není vysloveně omezený, nejvíce termínů během podzimu a zimy

Ubytování na Maledivách

Při delším pobytu určitě nezůstávejte jen na jednom ostrově ale nakombinujte si minimálně 2-3, na každém je hromada aktivit jako je šnorchlování či barbecue na opuštěném ostrově. Pokud se vydáte sami na vlastní pěst, solidně vychází tento hotel na ostrově Maafushi, kam se dostanete z letiště pomalou lodí za 1,5 hodiny.

Kontaktovat také můžete Češku Lucii, která na Maledivách žije a pomůže vám se složitějšími přejezdy na vzdálenější ostrovy a také třeba se speciálními nabídkami ubytování, které na internetu nenajdeme.

Jak z letiště a doprava na Maledivách

Přiletíte na ostrov, ze kterého musíte vzít loď do hlavního města Male, ta stojí 1 USD/cestu. Po příjezdu z letiště musíte projet hlavní město a pokračovat na další ostrov. Můžete si vzít taxík za 4 USD nebo to dojít pěšky. Na Maafushi zaplatíte 2 USD za směr, ovšem pozor, pokud vám to ujede, musíte si vzít speedboat za 20 USD.

Víza

Do 30 dnů není třeba vízum.

Maledivy - 10955 Kč

guest
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jana

Dobrý den, děkuji za super tip na letenky. Dnes jsem je objednala. Jen mám teď trošku problém – jmenuji se s mamkou stejně. Vyplnila jsem u obou jméno, číslo pasu, datum narození, atd.. Letenky jsem zaplatila. Mamky informace to přepsalo na moje. Snažila jsem se to několikrát uložit znovu s jejími údaji, ale bohužel bez úspěchu. Píšou, že je důležité mít tyto informace správně vyplněné před odletem.. Teď mám jakoby dvě letenky pro sebe 🙁 Budu ráda za každou radu. Díky moc!!!

Jana

Děkuji za odpověď. Příště využiji, ale teď už to mám takto objednané a zaplacené a nejde mi tu letenku pro mamku upravit. Už jsem jim i psala, ale přišla automatická odpověď, že se do deseti dnů ozvou, tak snad to vyřeší… Jde mi o to, aby s námi mamka opravdu odletěla…
Ještě mám další otázku. Letenky jsou zaplacené, peníze jsou stržené, ale nepřišla mi ani automatická odpověď o koupi. Jak tedy potom získám letenky?
Děkuji moc!
Přeji krásný den 🙂

Jana

Bohužel mi ale žádné potvrzení do mailu nepřišlo 🙁
Je to normální? Nebo ho mám očekávat třeba měsíc před odletem.. Děkuji za radu!

Monika

Navíc mi to nebere kartu.

Monika

Na Flydubai mi nejde rezervovat místa, ukazuje mi error. Nevíte co s tím?
dík

Sandra

Nedávno jsme se z Malediv vrátili a mohu říct, že rezervace míst opravdu není nutná. Pokud si člověk udělá check-in online tak v ten moment jsou místa rezervovat zdarma a měli jsme dostatečně na výběr. V některých letech bylo rezervováno třeba jen 6 míst apod.

David Šembera

Je to i přes Vánoce?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)