Maledivy – 10955 Kč
3.10.2016

Maledivy z Prahy

O této nabídce

Za skvělým koupáním, potápěním nebo šnorchlováním vyrazte na Maledivy. Zpáteční letenku z Prahy pořídíte za parádních 10955 Kč s přestupem v Dubaji. Termínů je zatím dost, třeba s odletem 15. listopadu s návratem 28. listopadu. Rezervuj příklad >>

  • Rezervujte: nejlevněji přímo na Flydubai.com (při platbě kartou počítejte navíc s 3% poplatkem)
  • Zavazadla v ceně: 20kg k odbavení
  • Dostupnost: tarif není vysloveně omezený, nejvíce termínů během podzimu a zimy

Ubytování na Maledivách

Při delším pobytu určitě nezůstávejte jen na jednom ostrově ale nakombinujte si minimálně 2-3, na každém je hromada aktivit jako je šnorchlování či barbecue na opuštěném ostrově. Pokud se vydáte sami na vlastní pěst, solidně vychází tento hotel na ostrově Maafushi, kam se dostanete z letiště pomalou lodí za 1,5 hodiny.

Kontaktovat také můžete Češku Lucii, která na Maledivách žije a pomůže vám se složitějšími přejezdy na vzdálenější ostrovy a také třeba se speciálními nabídkami ubytování, které na internetu nenajdeme.

Jak z letiště a doprava na Maledivách

Přiletíte na ostrov, ze kterého musíte vzít loď do hlavního města Male, ta stojí 1 USD/cestu. Po příjezdu z letiště musíte projet hlavní město a pokračovat na další ostrov. Můžete si vzít taxík za 4 USD nebo to dojít pěšky. Na Maafushi zaplatíte 2 USD za směr, ovšem pozor, pokud vám to ujede, musíte si vzít speedboat za 20 USD.

Víza

Do 30 dnů není třeba vízum.

Maledivy - 10955 Kč

guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
David Šembera

Je to i přes Vánoce?

Monika

Na Flydubai mi nejde rezervovat místa, ukazuje mi error. Nevíte co s tím?
dík

Sandra

Nedávno jsme se z Malediv vrátili a mohu říct, že rezervace míst opravdu není nutná. Pokud si člověk udělá check-in online tak v ten moment jsou místa rezervovat zdarma a měli jsme dostatečně na výběr. V některých letech bylo rezervováno třeba jen 6 míst apod.

Monika

Navíc mi to nebere kartu.

Jana

Dobrý den, děkuji za super tip na letenky. Dnes jsem je objednala. Jen mám teď trošku problém – jmenuji se s mamkou stejně. Vyplnila jsem u obou jméno, číslo pasu, datum narození, atd.. Letenky jsem zaplatila. Mamky informace to přepsalo na moje. Snažila jsem se to několikrát uložit znovu s jejími údaji, ale bohužel bez úspěchu. Píšou, že je důležité mít tyto informace správně vyplněné před odletem.. Teď mám jakoby dvě letenky pro sebe 🙁 Budu ráda za každou radu. Díky moc!!!

Jana

Děkuji za odpověď. Příště využiji, ale teď už to mám takto objednané a zaplacené a nejde mi tu letenku pro mamku upravit. Už jsem jim i psala, ale přišla automatická odpověď, že se do deseti dnů ozvou, tak snad to vyřeší… Jde mi o to, aby s námi mamka opravdu odletěla…
Ještě mám další otázku. Letenky jsou zaplacené, peníze jsou stržené, ale nepřišla mi ani automatická odpověď o koupi. Jak tedy potom získám letenky?
Děkuji moc!
Přeji krásný den 🙂

Jana

Bohužel mi ale žádné potvrzení do mailu nepřišlo 🙁
Je to normální? Nebo ho mám očekávat třeba měsíc před odletem.. Děkuji za radu!

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)