Maledivy – 10955 Kč
3.10.2016

Maledivy z Prahy

O této nabídce

Za skvělým koupáním, potápěním nebo šnorchlováním vyrazte na Maledivy. Zpáteční letenku z Prahy pořídíte za parádních 10955 Kč s přestupem v Dubaji. Termínů je zatím dost, třeba s odletem 15. listopadu s návratem 28. listopadu. Rezervuj příklad >>

  • Rezervujte: nejlevněji přímo na Flydubai.com (při platbě kartou počítejte navíc s 3% poplatkem)
  • Zavazadla v ceně: 20kg k odbavení
  • Dostupnost: tarif není vysloveně omezený, nejvíce termínů během podzimu a zimy

Ubytování na Maledivách

Při delším pobytu určitě nezůstávejte jen na jednom ostrově ale nakombinujte si minimálně 2-3, na každém je hromada aktivit jako je šnorchlování či barbecue na opuštěném ostrově. Pokud se vydáte sami na vlastní pěst, solidně vychází tento hotel na ostrově Maafushi, kam se dostanete z letiště pomalou lodí za 1,5 hodiny.

Kontaktovat také můžete Češku Lucii, která na Maledivách žije a pomůže vám se složitějšími přejezdy na vzdálenější ostrovy a také třeba se speciálními nabídkami ubytování, které na internetu nenajdeme.

Jak z letiště a doprava na Maledivách

Přiletíte na ostrov, ze kterého musíte vzít loď do hlavního města Male, ta stojí 1 USD/cestu. Po příjezdu z letiště musíte projet hlavní město a pokračovat na další ostrov. Můžete si vzít taxík za 4 USD nebo to dojít pěšky. Na Maafushi zaplatíte 2 USD za směr, ovšem pozor, pokud vám to ujede, musíte si vzít speedboat za 20 USD.

Víza

Do 30 dnů není třeba vízum.

Maledivy - 10955 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)