Malajsie – Penang z Prahy za 12 274 Kč
9.7.2019

Malajsie - Penang z Prahy

12 274

O této nabídce

Na křídlech jedné z TOP aerolinek současnosti Qatar Airways si můžeš zaletět pohodlně z Prahy na malajský ostrov Penang za 12 274 Kč. Za tuto cenu se na ostrov na západním pobřeží Malajsie dostanete od října do března příštího roku.

Ostrov Penang je často označován jako „Perla Orientu“ a upřímně, není se čemu divit. Tento ostrov je známý díky krásným širokým plážím a historickým památkám, ale převážně díky své autentické atmosféře a skvělému jídlu, za kterým se sem sjíždějí lidé z celé Malajsie.

Pokud budete chtít více akčnit a vydáte se za hranice ostrova Penang, otevře se vám spousta možností, jak svou dovolenou strávit. Můžete navštívit nedaleký ostrov Langkawi, čajové plantáže v Cameron Highlands, street art v Ipohu a nebo džungli v nejstarším pralese v Malajsii Taman Negara. Fanoušci historie, kultury či architektury zas nepohrdnou návštěvou Melaky, nejvýznamnějšího bývalého obchodního přístavu v JV Asie. Co si ale budeme povídat, ani odpočinek na plážích ostrova není vůbec k zahození. Rozhodně se tu člověk nebude nudit.

Super termín vychází například od 2. 11. – 12. 11. Tento termín rezervujte zde >>

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 30 kg + klasické příruční zavazadlo v ceně
  • Dostupnost: říjen 2019 – březen 2020
  • Termíny:
  • TIP: Ti z vás, co toho chtějí během návštěvy Malajsie procestovat toho co nejvíce, můžete využít open jaw letenek (přílet na Penang a odlet z Kuala Lumpur). Jako příkladový termín můžeme doporučit 2. 11. – 14. 11. za 15 328 Kč -> tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Jako téměř všude v Jihovýchodní Asii, i na Penangu jsou ceny za ubytování (tedy ceny téměř za všechno) poměrně dobré. Jedna z těch levnějších variant ubytování je Red Inn Heritage Guesthouse za 160 Kč/os se snídaní. Dále můžeme doporučit Zen Rooms Eden Parade za 315 Kč/os.

Pokud si budete rezervovat jakékoliv ubytování (ať už přes Booking, AirBnB, nebo agodu – známou jako asijský booking), tak se nezapomeňte podívat, zda je v pokoji alespoň větrák, případně klimatizace. Mohlo by se také stát, že byste se opravdu nemuseli díky šílenému vedru vyspat. Zároveň je v JV Asii docela běžné, že snídaně bývají často v ceně – proč tedy neušetřit a nenajít si nocleh se snídaní v ceně.

Ještě jedno malé upozornění – některá ubytování (převážně ta levnější) nenabízí sprchu s teplou vodou – tak aby vás to pak na místě nepřekvapilo.

Víza

Při vstupu do Malajsie vízum nepotřebujete, pokud neplánujete v zemi zůstat více jak 90 dní. Vstupní razítko dostanete na letišti.

Náhled letenky z Prahy na Penang za 12 297 Kč

Malajsie - Penang z Prahy za 12 274 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)