Malajsie – Penang na podzim za 10 354 Kč
5.6.2018

Malajsie - Penang na podzim

10354

O této nabídce

S velmi zajímavou akcí přišla 5* společnost Qatar airways – z Budapešti na malajský ostrov Penang jen za 10 354 Kč! Qatarci svou práci opravdu dělají dobře, tak proč se nenechat hýčkat již v letadle.

Ostrov Penang je často označován jako „Perla Orientu“ a upřímně, není se čemu divit. Tento ostrov je známý díky krásným širokým plážím a historickým památkám, ale převážně díky své autentické atmosféře a skvělému jídlu, za kterým se sem sjíždějí lidé z celé Malajsie.

Pokud budete chtít více akčnit a vydáte se za hranice ostrova Penang, otevře se vám spousta možností, jak svou dovolenou strávit. Můžete navštívit nedaleký ostrov Langkawi, čajové plantáže v Cameron Highlands, street art v Ipohu, džungli v nejstarším pralese v Malajsii Taman Negara, a nebo můžete vyrazit probádat podmořský svět na Perhentian nebo Tioman islands. Fanoušci historie, kultury či architektury zas nepohrdnou návštěvou Melaky, nejvýznamnějšího bývalého obchodního přístavu v JV Asie. Rozhodně se tu člověk nebude nudit.

Samozřejmě se nemusíte omezovat jen na Malajsii a se společností Air Asia se můžete vydat například do Singapuru, Indonésie, Thajska nebo do nedalekého Vietnamu.

Letět můžete například od 22. 9. – 7. 10. Letenky rezervujte zde >> 

 • Rezervujte: na našich webových stránkách v kalendáři
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 30 kg + 1 ks příručního zavazadla v ceně letenky
 • Dostupnost: 
  • září – listopad 2018
 • Termíny:
  • 19. 9. – 2. 10.
  • 29. 9. – 14. 10.
  • 3. 10. – 14. 10.
  • 6. 10. – 21. 10.
  • 22. 10. – 7. 11.
  • 29. 10. – 13. 11.
  • … a další

Ubytování

Jako téměř všude v Jihovýchodní Asii, i na Penangu jsou ceny za ubytování (tedy ceny téměř za všechno) poměrně dobré. Jedna z těch levnějších variant ubytování je Red Inn Heritage Guesthouse za 160 Kč/os se snídaní. Dále můžeme doporučit Zen Rooms Eden Parade za 315 Kč/os.

Pokud si budete rezervovat jakékoliv ubytování (ať už přes booking, airbnb, nebo agodu – známou jako asijský booking), tak se nezapomeňte podívat, zda je v pokoji alespoň větrák, případně klimatizace. Mohlo by se také stát, že byste se opravdu nemuseli díky šílenému vedru vyspat. Zároveň je v JV Asii docela běžné, že snídaně bývají často v ceně – proč tedy neušetřit a nenajít si nocleh se snídaní v ceně.

Ještě jedno malé upozornění – některá ubytování (převážně ta levnější) nenabízí sprchu s teplou vodou – tak aby vás to pak na místě nepřekvapilo.

Víza

Při vstupu do Malajsie vízum nepotřebujete, pokud neplánujete v zemi zůstat více jak 90 dní. Vstupní razítko dostanete na letišti.

Ti z vás, kteří ještě neví, jak dlouho v JV Asii pobudou, potěší zpráva, že pro vstup do Malajsie nepotřebujete zpáteční letenku.

Jak do Budapešti

Do Budapešti z Prahy se dostanete jednak vlakem (České dráhy) a nebo jednou z autobusových společností (Flixbus, Student Agency). Ceny za jednosměrnou jízdenku se pohybují kolem 400 Kč.

Náhled letenky z Budapešti na Penang

Malajsie - Penang na podzim za 10 354 Kč


guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)