Malajsie – Penang na podzim za 10 354 Kč
5.6.2018

Malajsie - Penang na podzim

10354

O této nabídce

S velmi zajímavou akcí přišla 5* společnost Qatar airways – z Budapešti na malajský ostrov Penang jen za 10 354 Kč! Qatarci svou práci opravdu dělají dobře, tak proč se nenechat hýčkat již v letadle.

Ostrov Penang je často označován jako „Perla Orientu“ a upřímně, není se čemu divit. Tento ostrov je známý díky krásným širokým plážím a historickým památkám, ale převážně díky své autentické atmosféře a skvělému jídlu, za kterým se sem sjíždějí lidé z celé Malajsie.

Pokud budete chtít více akčnit a vydáte se za hranice ostrova Penang, otevře se vám spousta možností, jak svou dovolenou strávit. Můžete navštívit nedaleký ostrov Langkawi, čajové plantáže v Cameron Highlands, street art v Ipohu, džungli v nejstarším pralese v Malajsii Taman Negara, a nebo můžete vyrazit probádat podmořský svět na Perhentian nebo Tioman islands. Fanoušci historie, kultury či architektury zas nepohrdnou návštěvou Melaky, nejvýznamnějšího bývalého obchodního přístavu v JV Asie. Rozhodně se tu člověk nebude nudit.

Samozřejmě se nemusíte omezovat jen na Malajsii a se společností Air Asia se můžete vydat například do Singapuru, Indonésie, Thajska nebo do nedalekého Vietnamu.

Letět můžete například od 22. 9. – 7. 10. Letenky rezervujte zde >> 

 • Rezervujte: na našich webových stránkách v kalendáři
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 30 kg + 1 ks příručního zavazadla v ceně letenky
 • Dostupnost: 
  • září – listopad 2018
 • Termíny:
  • 19. 9. – 2. 10.
  • 29. 9. – 14. 10.
  • 3. 10. – 14. 10.
  • 6. 10. – 21. 10.
  • 22. 10. – 7. 11.
  • 29. 10. – 13. 11.
  • … a další

Ubytování

Jako téměř všude v Jihovýchodní Asii, i na Penangu jsou ceny za ubytování (tedy ceny téměř za všechno) poměrně dobré. Jedna z těch levnějších variant ubytování je Red Inn Heritage Guesthouse za 160 Kč/os se snídaní. Dále můžeme doporučit Zen Rooms Eden Parade za 315 Kč/os.

Pokud si budete rezervovat jakékoliv ubytování (ať už přes booking, airbnb, nebo agodu – známou jako asijský booking), tak se nezapomeňte podívat, zda je v pokoji alespoň větrák, případně klimatizace. Mohlo by se také stát, že byste se opravdu nemuseli díky šílenému vedru vyspat. Zároveň je v JV Asii docela běžné, že snídaně bývají často v ceně – proč tedy neušetřit a nenajít si nocleh se snídaní v ceně.

Ještě jedno malé upozornění – některá ubytování (převážně ta levnější) nenabízí sprchu s teplou vodou – tak aby vás to pak na místě nepřekvapilo.

Víza

Při vstupu do Malajsie vízum nepotřebujete, pokud neplánujete v zemi zůstat více jak 90 dní. Vstupní razítko dostanete na letišti.

Ti z vás, kteří ještě neví, jak dlouho v JV Asii pobudou, potěší zpráva, že pro vstup do Malajsie nepotřebujete zpáteční letenku.

Jak do Budapešti

Do Budapešti z Prahy se dostanete jednak vlakem (České dráhy) a nebo jednou z autobusových společností (Flixbus, Student Agency). Ceny za jednosměrnou jízdenku se pohybují kolem 400 Kč.

Náhled letenky z Budapešti na Penang

Malajsie - Penang na podzim za 10 354 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)