Malajsie, Kuala Lumpur, za 12 500 Kč, odlet z Mnichova
16.4.2014

Malajsie, Kuala Lumpur, odlet z Mnichova

O této nabídce

Chystáte-li se v nejbližší době navštívit jihovýchodní Asii, můžete využít naší nabídky do Kuala Lumpur. Zpáteční letenky z Mnichova nyní pořídíte za 12 500 Kč. Příkladový termín může být 18. 5. – 25. 5. Letenky můžete rezervovat zde.

Dostupné termíny

  • 11. 5. – 25. 5. za 12 500 Kč
  • 18. 5. – 25. 5. za 12 500 Kč
  • 1. 6. – 8. 6. za 13 194 Kč

Ubytování

Levné ubytování můžete využít v hotelu FN Star Hotel. Tento hotel se nachází hodiny jízdy od letiště a KL Tower pouhých deset minut jízdy. Ubytování ve standardním pokoji vychází na 173 Kč/os./noc.

Doprava do Mnichova:

Asi nejpohodlnějším spojením mezi Mnichovem a Českou republikou je autobusové spojení provozované Student agency nebo Eurolines.

[google-map-v3 shortcodeid=“9d0d37e5″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Kuala Lumpur{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)