Malajsie – Kuala Lumpur, Langkawi či Penang z Vídně za 9 661 Kč
11.9.2019

Malajsie - Kuala Lumpur, Langkawi či Penang z Vídně

9 661

O této nabídce

Relativně nová linka z Vídně do Kantonu byla dlouho diskutovanou zejména z důvodu nejasné situace ohledně potřeby víz při technickém mezipřistání v Urumqi. Zkušenosti cestovatelů však hovoří jasně a jsou pozitivní. Pokud letíte spoji CZ 6021 a CZ 6022 (viz naše kalendáře), víza nepotřebujete! Toho můžete aktuálně využít k nákupu letenek do Malajsie za velmi příjemnou cenu – 9 661 Kč. Kombinace nejpříjemnějších přestupů bude svádět  výběru cílové destinace v podobě ostrova Langkawi. Nicméně za stejnou cenu je dostupné i metropole Kuala Lumpur či další krásný ostrov, Penang.

Jenom se řekne Malajsie a už cítíte tu vlhkou vůni pralesa, slyšíte šum moře a vidíte krásu čajových plantáží splývajících po kopcích. Malajsie je možná zastíněná svými sousedy, ale sama toho má přinejmenším stejně tolik co nabídnout. Bílé pláže okolních ostrůvků tam jsou lemovány korunami stromů obývanými divokými orangutany a hory tam nad hladinou doplňují dechberoucí a nedotčený podvodní svět. Kuala Lumpur se svou přehlídkou mrakodrapů je jedním z těch čistších a bohatších asijských velkoměst, malebnou koloniální architekturu zas najdete v pestrobarevné Malacce.

Ubytování

Ať již poletíte do malajské metropole Kuala Lumpur, na Langkawi či snad na Penang, tradičně pestrou nabídku bydla naleznete na Bookingu, Agodě či Hotels.

Víza

Čerstvé zkušenosti cestovatelů ozřejmily situaci ohledně technického mezipřistání v Urumqi a přístupu tamějších úředníků k cestujícím bez čínských víz. Pokud si vyberete lety z našich kalendářů (Vídeň – Guangzhou CZ 6021 či 6022), pak víza potřebovat skutečně nebudete. Po příletu do Číny získáte tranzitní vízum na 24 hodin.

Náhled letenky z Vídně na Langkawi za 9 661 Kč

Malajsie - Kuala Lumpur, Langkawi či Penang z Vídně za 9 661 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)