Malajsie – Kuala Lumpur 10 688 Kč
25.2.2016

JV Asie - Kuala Lumpur

O této nabídce

Zaleťte si na jaře či v létě s Turkish do Malajsie, v dubnu tam začíná období sucha, takže ani nezmoknete. Výlet si tam můžete udělat s odletem 4. dubna 2016 s návratem 15. dubna 2016 za 10688 Kč, přičemž odlet i přílet je z Budapešti (BUD). Během návštěvy doporučujeme prozkoumat i ostatní části jihovýchodní Asie jako třeba souostroví Perhentian, kterým se přezdívá malajské Seychely. Nacházejí se zde jedny z nejkrásnějších pláží z celé Malajsie a díky velkému zainvestování bohatých Malajců, mají hotely a celé prostředí spíše rodinný charakter.

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny: viz kalendář termínů
  • Zavazadlo: 1 ks zavazadla do 30 Kg
  • Dostupné termíny: únor – říjen

[/highlightbg]

Ubytování

V jihovýchodní Asii doporučujeme zarezervovat ubytování na stránkách bookingu, či Agodu. Mrkněte se i na srovnávač Trivago.

Jak dále po Malajsii / JV Asii

Nejlevnější letenky po Malajsii, potažmo celé JV Asii seženete na stránkách Air Asia. Nejlevnější letenky začínají doslova na pár stovkách. Jak se dostat na Perhentian? Vemte Air Asii z Kuala Lumpur do Kota Bharu a pak taxíkem do přístavu Kuala Besut a několik desítek minut rychlou lodí a jste tam. 🙂

Jak do Budapešti

Do Budapešti se za srovnatelné ceny dostanete autobusem i vlakem. Pokud preferujete autobus, doporučujeme hlavně Student Agency nebo EurolinesV případě cesty vlakem si kupte zpáteční včasnou jízdenku Českých Drah.

Malajsie - Kuala Lumpur 10 688 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)