Malajsie a Thajsko v hlavní sezoně od 10 598 Kč
2.7.2018

Malajsie a Thajsko v hlavní sezoně

10598

O této nabídce

Máme pro vás další atraktivní letenky směrem do jihovýchodní Asie. Zatímco v minulém týdnu jsme psali o přímých letech mezi Vídní a thajským Bangkokem v tomto článku, tak dnes inzerujeme letenky do totožné destinace s levnější cenovkou a jedním přestupem na cestě. Jordánské aerolinky nahrály do svého systém tarify na linkách z Vídně do Bangkoku za 10 598 Kč resp. z Mnichova ještě od dvě koruny levněji. Vybírat lze z opravdu velmi široké palety termínů od poloviny září až do března nadcházejícího kalendářního roku, takže si vybere opravdu každý cestovatel toužící po návštěvě Thajska nejenom v hlavní sezoně.

Určitě nezůstávejte v Bangkoku dlouho a vydejte se na jih za plážovou pohodou a dovolenou plnou relaxu na populárních ostrovech jakými jsou Phuket, Phi Phi, Koh Lanta a další. Pro vnitrostátní přelety využijte lokálních aerolinek Nok Air, Air Asia či Lion Air. Přičemž letenky vás vyjdou opravdu na hubičku – počítejte s výdaji v řádech stovek korun.

Z totožné akce Royal Jordanian si však můžete vybrat i letenky do malajské metropole Kuala Lumpur. Z německého Berlína si tam zaletíte za pěkných 10 639 Kč, a to třeba v termínu od 6. do 17. listopadu >> REZERVUJ ZDE

A další destinací. na niž se vztahuje aktuálně platný tarif jordánských aerolinek je Hong Kong. Zpáteční letenky z Vídně vás vyjdou na 10 650 Kč. Termín 12. – 20. října >> REZERVUJ ZDE 

Ubytování

Náklady na ubytování vás v Thajsku nemusí vyjít vůbec draho. Po příletu do hlavního města – Bangkoku si zapykejte třeba tento skvěle hodnocený poshtel za 524 Kč/os./noc anebo zkuste levnější (avšak taktéž velmi oblíbený) urban hostel za 279 Kč/os./noc. Přehršel dalších ubytovacích kapacit v Bangkoku i na ostrovech naleznete na klasickém Bookingu nebo se mrkněte na Agodu.

Víza

Občané České republiky při cestách do Thajského království nejsou zatíženi vízovou povinností, podobně je to tomu tak s Malajsií. Tedy za předpokladu, že jejich pobyt nepřesáhne 90 dní.

 

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 10 598 Kč

Malajsie a Thajsko v hlavní sezoně od 10 598 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)