Málaga z Prahy za 1 601 Kč
16.7.2019

Málaga z Prahy

1 601

O této nabídce

Domácí letecká společnost Smartwings nás nepřestává překvapovat a opět dává do prodeje zpáteční letenky z Prahy do Málagy s parádními cenovkami. Na jih Španělska si tentokráte zaletíte za 1 601 Kč.  Dostupné termíny  během měsíce září naleznete v našich kalendářích níže. Doporučuje s nákupem dlouho neotálet, neboť se po letenkách určitě jen zapráší…

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky ti naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomeneš.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Nejširší nabídku bydla v Málaze najdete na stránkách Bookingu, Hotels a AirBnb,

Autopůjčovna

Nejsnazší poznávání Andalusie a celého Slunečného pobřeží se vám určitě naskytne díky vlastnímu auťáku, tak neponechte nic náhodě a rezervujte si ho v naší autopůjčovně. Kára na vás může čekat již přímo na letišti.

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 1 601 Kč

Málaga z Prahy za 1 601 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)