Malaga z Norimberku za 2489 Kč
19.7.2017

Malaga z Norimberku

O této nabídce

Léto je v plném proudu a pláže jsou k prasknutí. Už jste byli na dovolené? My vám přinášíme skvělou možnost stihnout odletět ještě během prázdnin na prodloužený víkend nebo na pár dní v září za pořádným koupáním i teplými večery s přáteli na promenádě.

Málaga je ideální místo na všechny druhy letních radovánek. Rodiště Pabla Picassa na západním pobřeží Costa del Sol – česky Pobřeží slunce – se může pyšnit jednou z nejoblíbenějších turistických destinací Iberijského poloostrova.

Za 2 489 Kč vás tam z Norimberku dopraví osvědčený lowcost dopravce Ryanair

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: v ceně klasické kabinové zavazadlo 55 x 40 x 20 cm a malá taška nebo kabelka v rozměrech 35 x 20 x 20 cm, dohromady 10 kg
 • Dostupnost: srpen / září 2017
 • Příkladové termíny:
  • prodloužený víkend 5. – 8. srpna za 2 489 Kč
  • 19. – 26. září za 2 735 Kč
  • 23. – 26. září za 2 662 Kč
  • 9. – 12. září  za 2 732 Kč

Ubytování

Při shánění nejlevnější varianty pro dva zkuste námi vybraný Hostal La Casa de Enfrente.  Jestli jste trochu náročnější a hledáte pěkný hotel se službami, doporučujeme mrknout na oblíbený Villa Guadalupe. Co se týče apartmánu koukněte na tento krásný a výborně hodnocený Apartamentos Nono.

Autopůjčovna

Čas, který budete mít na objevování Andaluského pobřeží, je sice poměrně omezený, ale pokud jste aktivní a chcete z destinace vytřískat co nejvíce, mrkněte na náš srovnávač světových autopůjčoven.

Jak do Norimberku

Nejvýhodněji se do tohoto německého města dostanete využitím spojů RegioJetu nebo Flixbusem. Jízdenky začínají už od 395 Kč. Pokud jedete ve více lidech a máte k dispozici vlastní vozidlo, stojí rozhodně za to zvážit vlastní dopravu.

Náhled letenky z Norimberku do Málagy za 2 489 Kč

Malaga z Norimberku za 2489 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)