Málaga z Norimberku za 1 622 Kč
26.3.2017

Málaga z Norimberku

O této nabídce

Využijte příjemně naceněných letenek společnosti Ryanair a zaleťte si do jihošpanělské Málagy. Do tohoto druhého největšího města v Andalúsii se dostanete z bavorského Norimberku za 1 622 Kč na začátku májového měsíce. Málaga je velmi atraktivní turistickou destinací s bohatou historií. Poznáte v ní dostatek architektonických památek z dob Maurů i pozdějšího Granadského království, několikero muzeí, jimž dominuje to věnované Pablo Picassovi – asi nejslavnějšímu rodákovi. A když Vás město samotné již znaví, tak jistě rádi zrelaxujete na okolních plážích pobřeží Costa de Sol nebo Slunečného pobřeží.

 

 • Rezervace: přímo přes stránky dopravce Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks klasického příručáku s limity 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menší kabelky či tašky o velikosti do 35 x 20 x 20 cm (dohromady však max 10 kg)
 • Dostupnost: jaro 2017
 • Termíny:
  • 2. – 9. 5. za 1 622 Kč
  • 6. – 9. 5. za 2 053 Kč
  • 9. – 13. 5. za 2 053 Kč
  • 16. – 20. 5. za 2 053 Kč
  • 16. – 23. 5. za 2 053 Kč
  • 11. – 18. 7. za 2 485 Kč

Ubytování

Pro ubytování určitě můžete využít tuto pěknou a skvěle hodnocenou lodge za 608 Kč/os./noc anebo dejte šanci tomuto sympatickému hostelu za 649 Kč/os./noc. Přímo u moře si lze zapykat pokoj v tomto hezkém tříhvězdovém hotelu za 1 170 Kč/os./noc. včetně snídaně.

Další nabídku ubytovacích zařízení hledejte na stránkách populárního Bookingu nebo využijte služeb srovnavače Trivago.

Jak do Norimberku

Nejdostupnější je samozřejmě bavorské metropole po dálnici A6 osobním automobilem. Cesta z Prahy trvá ca 3 hodiny a auto můžete na pár dní nechat zaparkované u stanice U-Bahnu Ziegelstein (mnohokrát osobně vyzkoušeno) a pak jednu stanici metrem to dojedete na letiště.

Pokud ale preferujete ponechat svůj vůz doma nebo tu možnost nemáte, tak jednoduše využijte spojení nabízené autobusovými dopravci Regiojet nebo Flixbus. O trochu levnějí vychází zelené autobusy, ale srovnatelnou nabídku poskytuje i Regiojet ve spolupráci s Deutschebahn (jednosměrná jízdenka za 490 Kč). Případně využijte přímo DB, jejichž ceny začínají na 14 €.

Autopůjčovna

Pokud byste celý týden nechtěli trávit přímo v Málaze, tak se určitě vyplatí si alespoň na pár dní zapůjčit automobil, který Vám jednoduše zpřístupní další zajímavá místa v okolí. Mj. třeba Granadu, Córdobu či Sevillu. Širokou nabídku auťáků naleznete právě v naší autopůjčovně.

 

Náhled letenky z Norimberku do Málagy za 1 622 Kč

 

Málaga z Norimberku za 1 622 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)