Málaga s báglem z Prahy za 1 995 Kč
13.12.2018

Malaga s báglem z Prahy

1995

O této nabídce

 

Zaleťte si v lednu do Andalusie a poznejte tak místní krásy a památky v podobě hradů, paláců, měst a přírodních divů. Letenky z Prahy do Málagy včetně odbaveného zavazadla vás vyjdou na 1 995 Kč.

V Malaze určitě stojí za návštěvu místní katedrála, kterou stavěli více jak 254 let, pevnost Alcazaba, ze které máte krásný výhled na celé město a na Arénu, dále pak nevynechejte hrad Castillo de Gibralfaro, který se tyčí cca 130 metrům nad mořem a tržnici Mercado de Atarazanas.

Určitě se ale vyplatí vyrazit za hranice města a navštívit nedaleké tzv. pueblos blancos = bílé vesnice, které jsou známé pro celou Andalusii. Další možností je půjčit si auto a zajet se podívat například do Grenady, Rondy, Coroby, Sevilly, soutěsky el Chorro a nebo trošku vzdálenější Alhambry.

Super termín vychází od 10. 1. – 18. 1. Tento termín rezervujte zde >>
 • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla do 23 kg v ceně + 1 ks příručního zavazadla 
 • Dostupnost: leden – únor 2019
 • Termíny:
  • 10. 1. – 18. 1.
  • 20. 1. – 27. 1.
  • 7. 2. – 10. 2.
  • … a další

Ubytování

Krásné ubytování v centru Malagy je The Cathedral Rooms, který se nachází v bezprostřední blízkosti Amfiteátru. Za dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou zde zaplatíte 806 Kč/osobu. Jestli spíše chcete něco komfortnějšího, doporučujeme vám se ubytovat v Hotel Soho Los Naranjos. Dvoulůžkový pokoj se snídaní stojí 750 Kč/osobu. Pokud byste preferovali ubytování poblíž pláže, tak můžeme doporučit Hotel Elimar, kde vás dvoulůžkový pokoj přijde cca na 540 Kč/osobu.

Více možností naleznete klasicky na Booking.com,Hotels.com a případně nějaký pěkný apartmán můžete najít na AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 1 995 Kč

Málaga s báglem z Prahy za 1 995 Kč​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)