Málaga – Ryanair – 1 093 Kč
7.11.2013

Málaga – Ryanair – 1 093 Kč

O této nabídce

Díky nabídce letecké společnosti Ryanair se můžete podívat na jih Španělska, do přístavního města Málagy. Málaga je druhým největším městem v Andalusii a rodištěm Pabla Picassa. Teploty by se zde i v prosinci měly pohybovat kolem příjemných 19°C.

Tato cena platí pouze pro odlet z Norimberku v termínu: úterý 3. prosince – úterý 10. prosince 2013.
Letenky si rezervujte přímo na stránkách Ryanairu.

UBYTOVÁNÍ

Hezký pokoj v centru Málagy můžete sehnat již od 322 Kč/os/noc na stránkách www.booking.com .

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Málaga{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)