Andalusie – Málaga za 1 998 Kč
27.6.2019

Andalusie - Málaga

1 998

O této nabídce

Smartwings přicházejí s luxusní nabídkou! Zpáteční letenky z Prahy do Málagy během letních prázdnin od 1 998 Kč. To je naprosto bezkonkurenční nabídka a navíc je k dispozici výběr z mnoha termínů napříč celým červencem. Pokud se tedy během tohoto měsíce chystáte vyrazit k moři, tak neváhejte ani okamžik – lepší příležitost se těžko naskytne! Klidně jen na prodloužený víkend od 13. do 16. července za 1 998 Kč >> REZERVUJ ZDE. Za tuto lákavou cenu je možné odlétat 9/10/11/13 července a návrat musí být 16. července. Ostatní červencové termíny za 2 298 Kč naleznete v našem kalendáři.

A proč jet do Málagy?

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky ti naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomeneš.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

V Málaze se ubytujte v tomto dobře hodnoceném apartmánu HM Tilos za 1 122 Kč/os./noc anebo dejte šanci tomuto jednoduchému dvouhvězdovému hotelu za 1 201 Kč/os./noc. včetně snídaně. Baťůžkáři využijí tento populární hostel Casa Babylon, kde noc ve společném pokoji vyjde na 534 Kč/os. Další nabídku bydel všemožných typů i stylů naleznete tradičně na Bookingu, Hotels.com a AirBnB. 

 

Autopůjčovna

Nejsnazší poznávání Andalusie a celého Slunečného pobřeží se vám určitě naskytne díky vlastnímu auťáku, tak neponechte nic náhodě a rezervujte si ho v naší autopůjčovně. Kára na vás může čekat již přímo na letišti.

 

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 1 998 Kč

Andalusie - Málaga za 1 998 Kč


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)