Malá cesta kolem světa za 17 174 Kč
19.6.2018

Malá cesta kolem světa

17174

O této nabídce

Další cestovatelská výzva je tu! Obleťte zeměkouli dokola na palubách společností Virgin Atlantic a Air New Zealand a zastavte se cestou na Novém Zélandu a Cookových ostrovech – z Londýna to jde již za 17 174 Kč. Kdo by si chtěl cestu zpříjemnit a okořenit i dalšími zastávkami v Šanghaji a Los Angeles, tak si připlatí pouze necelé dvě tisícovky.

Uznáváme, že se nejedná o moc košatou cestu kolem světa, které pro vás času od času poskládáme, ovšem na druhou stranu jsou všechny přelety na jedné letence, což se skutečně často nestává – a navíc máte v ceně i odbavené zavazadlo. Z Londýna se nejprve vydáte východním směrem do nejlidnatější země na světě, kde se můžete i nemusíte zdržet, abyste pak pokračovali na Nový Zéland a objevili všechny jeho krásy. Odtud už je to co by kamenem dohodil a zbytek doletěl na skupinu ostrovů zvaných Cookovy. Tato netradiční polynézská destinace nesmí chybět v „must see“ místech žádného zapáleného cestovatele. Během cesty z Nového Zélandu na ostrov Rarotonga navíc překročíte datovou hranici, takže dosednete ještě o den dříve než jste odlétali (malá cesta časem). A když již budete v Pacifiku, tak proč se domů vracet stejnou cestou, když to jde na druhou stranu? Tak šup do Kalifornie a posléze zpět do Londýna.

Edit: Nové termín přidány 20. 6. (22:51)

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: listopad 2018 – duben 2019
  • Termíny:
  • ​​​​​​​Tip: Nedaří se vám nakombinovat ideální itinerář? Zkuste si o přesné termíny napsat do komentářů.

Ubytování

Ať již na Novém Zélandu, Cookových ostrovech či jinde  – vždy se můžete při hledání střechy nad hlavou spolehnout na osvědčený Booking či vyzkoušet srovnavač služeb Trivago. Alternativně se nabízí i možnost noclehu u podnikavých domorodců přes platformu AirBnB.

Víza

V každém případě si před cestou obstarejte elektronickou registraci ESTA (bez ní by to přes území Spojených států amerických nešlo). Je jednoduché a jak na to se dočtete na našem webu. A pokud si naplánujete ještě zastávku v Číně, tak pamatujte, že bezplatné tranzitní vízum v Šanghaji získáte na maximálně 144 hodin. O problematice čínských víz jsme se rozepsali v tomto článku.

 

Jak do Londýna?

Přískoky do Londýna jsou tím nejmenším, co můžete vklidu vyřešit až po zabookování letenek kolem světa. Přímo na letiště Heathrow létají z Prahy British Airways, na další londýnská letiště se pak jednoduše dostanete s easyJetem, Smartwings, Rynairem, Wizzairem či Flybe.

Náhled letenky z Londýna kolem světa za 17 174 Kč

Malá cesta kolem světa za 17 174 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
20 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)