Malá cesta kolem světa za 17 174 Kč
19.6.2018

Malá cesta kolem světa

17174

O této nabídce

Další cestovatelská výzva je tu! Obleťte zeměkouli dokola na palubách společností Virgin Atlantic a Air New Zealand a zastavte se cestou na Novém Zélandu a Cookových ostrovech – z Londýna to jde již za 17 174 Kč. Kdo by si chtěl cestu zpříjemnit a okořenit i dalšími zastávkami v Šanghaji a Los Angeles, tak si připlatí pouze necelé dvě tisícovky.

Uznáváme, že se nejedná o moc košatou cestu kolem světa, které pro vás času od času poskládáme, ovšem na druhou stranu jsou všechny přelety na jedné letence, což se skutečně často nestává – a navíc máte v ceně i odbavené zavazadlo. Z Londýna se nejprve vydáte východním směrem do nejlidnatější země na světě, kde se můžete i nemusíte zdržet, abyste pak pokračovali na Nový Zéland a objevili všechny jeho krásy. Odtud už je to co by kamenem dohodil a zbytek doletěl na skupinu ostrovů zvaných Cookovy. Tato netradiční polynézská destinace nesmí chybět v „must see“ místech žádného zapáleného cestovatele. Během cesty z Nového Zélandu na ostrov Rarotonga navíc překročíte datovou hranici, takže dosednete ještě o den dříve než jste odlétali (malá cesta časem). A když již budete v Pacifiku, tak proč se domů vracet stejnou cestou, když to jde na druhou stranu? Tak šup do Kalifornie a posléze zpět do Londýna.

Edit: Nové termín přidány 20. 6. (22:51)

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: listopad 2018 – duben 2019
  • Termíny:
  • ​​​​​​​Tip: Nedaří se vám nakombinovat ideální itinerář? Zkuste si o přesné termíny napsat do komentářů.

Ubytování

Ať již na Novém Zélandu, Cookových ostrovech či jinde  – vždy se můžete při hledání střechy nad hlavou spolehnout na osvědčený Booking či vyzkoušet srovnavač služeb Trivago. Alternativně se nabízí i možnost noclehu u podnikavých domorodců přes platformu AirBnB.

Víza

V každém případě si před cestou obstarejte elektronickou registraci ESTA (bez ní by to přes území Spojených států amerických nešlo). Je jednoduché a jak na to se dočtete na našem webu. A pokud si naplánujete ještě zastávku v Číně, tak pamatujte, že bezplatné tranzitní vízum v Šanghaji získáte na maximálně 144 hodin. O problematice čínských víz jsme se rozepsali v tomto článku.

 

Jak do Londýna?

Přískoky do Londýna jsou tím nejmenším, co můžete vklidu vyřešit až po zabookování letenek kolem světa. Přímo na letiště Heathrow létají z Prahy British Airways, na další londýnská letiště se pak jednoduše dostanete s easyJetem, Smartwings, Rynairem, Wizzairem či Flybe.

Náhled letenky z Londýna kolem světa za 17 174 Kč

Malá cesta kolem světa za 17 174 Kč

guest
20 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Barbora

Dobrý den,
mohla bych poprosit o termín v lednu 2019?
Předem děkuji,
Barbora

Antonin

Dobrý den, Báro,

bohužel na leden jsou již termíny přebrané. Pokud jste trochu flexibilní, tak stále frčí termíny uvedené v článku – čili podzim 2018. 🙂

Tonda

Ivana

Stihli jsme termín 9.11.-1.12. a bereme i syna (11let) a ten to má za 11 000, my za těch necelých 19…a rodiče jsme inspirovali a mají termín od 29.9. za 16 864,- Super . Moc děkujeme.—-a ještě je skvělé, že v Šanghaji nepotřebujeme čínské vízum (tranzit do 144h) …už se moc těšíme…omluvenka v žákovské bude na „cestu kolem světa“ 🙂

Antonin

Tak to gratulujeme ke skvělému úlovku! 🙂 Rodiče to projedou, předají inspiraci a synátorova omluvenka ve škole bude určitě jedna z nejlepších, takovou by chtěl mít každý. 😀

Hana

Koupeno na září/říjen, super akce, díky!

Antonin

Super! Za těch 16 tisíc je to opravdu parádní úlovek! 🙂

Pavel

Dobrý den,
vím, že se Karel ptal na stíhatelnost hodinového přestupu v HK, ale odpověď zní až příliš optimisticky. Nemám zkušenosti v takto těsných přestupech. Už mě jednou v Malpense vyhodili z Gatu, když jsem doběhl 4 min. po jeho uzavření 35 min před odletem. Je nutné projít vízovou přepážkou? Je nutné se znovu odbavovat (chci jet jen „na lehko“ s příručním batůžkem) nebo lze po příletu neopouštět odbavenou zónu? Díky za každou radu v takové situaci. Letenku se mi podařilo ulovit na březen-duben za cca 15 tis.

Michaela

Dobrý den, pomůžete mi, prosím, najít termín s odletem začátkem prosince a alespoň 10 a více dní na Novém Zélandu, pár dní na Cookových ostrovech a cca 10 dní v LA? Děkuji za pomoc.

Antonin

Dobrý den, Michaelo,

rádi bychom pomohli, ale už je pozdě. Uvedená akce za tu super cenu již nefrčí. :/

Tonda

Antonin

Dobrý večer, Míšo,

ještě jsme si s tím trochu pohráli a podařilo se nám vykouzlit listopadový termín -> http://zalet.si/sP2cTF

Na ten prosinec to opravdu nepůjde, neboť tarif má od 7/12 do začátku ledna výluku a není dostupný. Zastávku v LA v uvedené variantě protáhneme na maximálně 9 hodin.

Tonda

Jana

Taky už na únor – duben nemůžu nic najít 🙁

Jana

Nepomohli byste mi najít termín, aby bylo možné být třeba 2 dny v Hongkongu, týden v Aucklandu, týden na Cookových ostrovech a týden v LA? Pokud nejde víc času v Hongkongu a LA, tak aspoň 10 dní Auckland a 10 dní Cookovy ostrovy. Díky za pomoc.

Antonin

Zdravím Jano,

už je to bohužel pasé. Aktuálně se ceny letenek pohybují na dvojnásobku včera inzerovaných cen…

Třeba to vyjde příště.

Tonda

Ingrid

Dobrý den, prosím Vás, jsou ještě termíny za uvedenou cenu? Pokud zadávám příklad rezervace březen/duben, už vychází vyšší cena.
Děkuji. I.

Antonin

Dobrý den, Ingrid,

párty skončila a za uvedené ceny již nejsou dané tarify dostupné. Bohužel. :/

Tonda

Karel

Dobrý den, není hodina málo na přestup v tom Hong Kongu?

Domca

Kluci a sla by verze s odletem ze zelandu? resp. koupila jsem pred par tydny tu letenku z Prahy na Zeland za 4000,- a premyslim jak zpet. slo by tedy Auckland – Ratotonga – LA – Londyn ? resp bylo by to jeste levnejsi?

Antonin

Ahoj Domčo,

za tu 4ku to byl samozřejmě parádní úlovek, ale zpátky to bohužel už taková hitparáda nebude…tato akce Virginů opačně nefunguje. :/

Tonda

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)