Makedonie – Skopje z Německa od 546Kč!!!
27.7.2015

Makedonie - Skopje z Německa

O této nabídce

Zaleťte si do přiliš neprozkomaného Skopje, o kterém ale slyším chválu ze všech stran. Maďarská společnsot Wizzair nabízí superlevné letenky z nedalekého Norimberka již za cenu 546Kč za zpáteční let! Máme tedy přímý let Norimberk (NUE)Skopje (SKP) za tuto cenu a to platí pro členy i nečleny Wizzair discount clubu – prostě pro všechny! V ceně je malé kabinové zavazadlo 42 x 32 x 25 cm do váhy 10Kg. Příkladový termín může být odlet v neděli 4.10. a návrat 8.10. za cenu 546Kč, rezervace na stránkách Wizzairu.

[singlepic id=629 w=576 h=432 float=center]

Termíny

ŘÍJEN

[singlepic id=627 w=576 h=432 float=center]

LISTOPAD

[singlepic id=628 w=576 h=432 float=center]

Jak do Norimberku

Nejlevněji se sem dostanete se společností Flixbus, která ale ještě nemá vypsané rezervace na říjen. Další možností je DB bahn bus nebo Eurolines, který má jediný již otevřený prodej na říjen/listopad za 990Kč zpáteční jízdenka v promo tarifu.

 

Ubytování

Pokud chcete tento výlet udělat super low-cost, můžete bydlet v tomto soukromém pokoji v hostelu se sdílenou koupelnou za 189Kč/os noc. Ubytování na úrovní nabízí tyto apartmány,  za 405Kč/os noc, které jsou dobře umístěný a nabízí 2 kola zdarma k půjčení pro hosty! 🙂

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)