Makedonie – Skopje – 539 Kč
2.12.2015

Makedonie - Skopje

O této nabídce

Nízkonákladovka Wizzair expanduje na letiště do Bratislavy, první linku začne létat na Balkán do makedonského Skopje. Zpáteční letenky začínají na 19,98 EUR neboli 539 Kč bez ohledu na to, jestli jste členy WDC nebo ne. Letenku za tyto peníze koupíte například 11. dubna s návratem 25. dubna.

[highlightbg /]

Ubytování

Za 304 Kč/os/noc pořídíte v centru Skopje tento apartmán.

[singlepic id=807 w=576 h=432 float=center]


guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Mirek

Tak nevím, nenašel jsem jedinou podobnou cenu. Vše je kolem 20 – 26 eur za jeden směr.

Lucka

Já chytla za tu nejnižší cenu 24 až 28 říjen.

Tomáš

Jak to tam vypadá s bezpečností? Něco jsem četl, že to tam není úplná hitparáda (zprávy z jara 2015 + MZV). Díky za odpověď

Jakub

Byli jsme tam v červnu (právě v době kdy se objevila výstraha na MZV) vlakem a bez problémů. Místní nám nedoporučovali akorát trek ze Šapky k Ljubotenu. Dolů na jih v pohodě. Teď by měla být situace podobná..

Tomáš

Super, díky za info…trošku nám to wizz při překlikávání zdražil, tak pokud se vrátí s nějakou rozumnou cenou. Tak si uděláme výlet 😉

Mirek

Tak já letím. Díky moc.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)