Makedonie na Velikonoce – 988 Kč
29.1.2018

Makedonie na Velikonoce

988

O této nabídce

Nevíte kam na Velikonoce? Zamiřte do zatím tolik neprofláknuté Makedonie. Dostanete se tam z Budapešti nejlevněji s Wizzairem, se kterým vychází letenky na parádních 988 Kč. A co tam? Kromě samotného centra Skopje, které máte prolítnuté za den dva, nasedněte na bus a dojeďte do Ohridu. Jezero, které je u něj, si zamilujete. A pokud rádi trekujete, zamiřte do kaňonu Matka., které je ze Skopje vzdálené nějakých 15 km.

Za tip na letenky děkujeme Jirkovi F.

  • Rezervujte: nejlevněji přes web Wizzairu
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla do 10 kg
  • Velikonoční termíny:

Tip: uvedené ceny platí pro členy Wizzair Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit nebo členství zvážit 🙂

Ubytování

Do tří stovek za noc pořídíte tyhle parádní apartmány kousek od centra Skopje.

Počasí

Na začátku dubna bude příjemných 18 – 20°C. Na čundrování v přírodě to moc ještě nebude, přeci jen teploty v noci klesají často k pěti a méně stupňům.

Jak do Budapešti

Z Prahy autobusem společnosti Regiojet za 430 Kč/směr, z Brna o stovku méně. Můžete jet také vlakem, pokud jízdenky koupíte dopředu, zaplatíte za 552 Kč/směr.

Náhled letenky z Budapešti do Skopje za 12080 HUF neboli 988 Kč

Makedonie na Velikonoce - 988 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)