Madrid – Ryanair – 1196 Kč
5.4.2012

Madrid – Ryanair – 1196 Kč

O této nabídce

Kdo uvažuje o návštěvě této španělské metropole, může využít nabídku Ryanairu s odletem z Brna, přičemž celková cena za zpáteční letenku včetně všech poplatků je 1196 Kč při použití Mastercard Prepaid. Na tuto cenu je možné se dostat například v termínu 23. – 30.5.

Při nákupu letenky postupujte takto:

1) Zakupte si u Ryanairu zpáteční letenku z Brna do Milána na datum 23. – 30.5 a zaplaťte Mastercard Prepaid.

2) Zakupte si u Ryanairu zpáteční letenku z Milána do Madridu také na datum 23. – 30.5., přičemž při cestě tam je třeba zvolit večerní let a při cestě zpátky ranní let.

Celková částka za všechny 4 lety je 1196,- Kč.

Ubytování je možné sehnat v Madridu přibližně od 350 Kč za noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Madrid{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)