Madeira z Vídně za 4 951 Kč
22.1.2019

Madeira z Vídně

4 951

O této nabídce

 

Zaleťte si na Madeiru, krásný a dosti specifický ostrov ve vodách Atlantiku. Letenky z Vídně vás vyjdou s portugalskou společností TAP na 4 951 Kč. Letět za tuto cenu můžete od března do května tohoto roku.

Tak se nalaďte do jarní nálady již o něco dříve a vydejte se na tento malebný ostrov, jemuž ne nadarmo přezdívá „Ostrov věčného jara“. Zapomenout byste neměli sportovní obuv, jelikož zdejší kopcovitá krajina přímo vybízí k podniknutí nějakého pěkného treku kolem slavných levád či se rovnou můžete vydat zdolat nejvyšší horu ostrova – Pico de Ruivo (1 862 m. n. m.). Odměnou za našmajdané kilometry se pak stane (nejedna) sklenka zdejšího výborného vína. Opomenout byste ale neměli ani krásné (botanické) zahrady ve Funchalu, výhledy na Ponta de Sao Lourenco, zapadlou vesnici Curral Das Freiras a nebo přírodní jezírka na severu ostrova Porto Moniz.

Pěkný termín vychází například od 27. 3. – 4. 4. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo 
  • Dostupnost: březen – květen 2019
  • Termíny:

Ubytování

Ve Funchalu se můžete ubytovat v Golden Residence Hotel, kde za pěkný dvoulůžkový pokoj se snídaní dáte 950 Kč/os. Další variantou je Muthu Raga Madeira za 900 Kč/os. se snídaní a nebo velice pěkný Hotel Quinta da Penha de Franca. Zde za dvoulůžák opět se snídaní zaplatíte 1100 Kč.

Další nabídky na vás čekají na Hotels.com nebo na Booking.com.

Autopůjčovna

Pro lepší cestování po celém ostrově jistě oceníte vlastní káru, která Vám dozajista přijde vhod. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti.

 

Náhled letenky z Vídně na Madeiru za 4 951 Kč

Madeira z Vídně za 4 951 Kč​​​​​​​


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)