Madeira z Vídně za 4 475 Kč
28.7.2019

Madeira z Vídně

4475

O této nabídce

Vyrazte za ostrov věčného jara během podzimu či zimy, z Vídně máte letenky s Tap Portugal za parádních 4 475 Kč. A kdy? Například s odletem 24. listopadu s návratem 4. prosince. Rezervuj tento příklad >>

Termínů je celá řada, v našem příkladovém máte dobré přestupy v obou směrech, není ale problém se zastavit na den dva v Lisabonu, ať už na cestě tam či na cestě zpět.

A proč cestovat na tento ostrov?

Vydejte se na Madeiru, kde jsou cesty lemovány tisícem vonících a věčně kvetoucích rostlin. Kde jsou, oblévané divokým Atlantikem, pláže černější než úhel. Kde jsou, malebná městečka zkrášlovaná štětci místních umělců a hrající všemi barvami, přísně střežena vysokými horami, které vás okouzlí nádhernými vodopády i těžko prostupnými stezkami podél zavlažovacích kanálů, stejně jako koupání v přírodních bazénech uprostřed skal, či pohled prosklenou lávkou z 600 metrů vysokého útesu Cabo Girao. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ryby, madeirské víno a fantastickou zmrzlinu. Pozorujte delfíny a velryby v oceánu, oblékněte pončo z ovčí vlny a dýchejte zhluboka, ať nasajete Madeiru na dlouhou dobu pod kůži!

 

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Přímo v centru Funchalu doporučujeme využít služeb tohoto pohodového Pensao Anstoria za 350 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně anebo tohoto oblíbeného apartmánu Atlantida za 574 Kč/os./noc. Širokou nabídku dalších ubytovacích zařízení tradičně hledejte na Bookingu a Hotels.com. Případně se nabízí hodit očko i na AirBnB. 

Autopůjčovna

Za účelem snadnějšího cestování po celém ostrově jistě oceníte vlastní káru. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Mrkněte se do naší autopůjčovny a omrkněte aktuálně dostupné možnosti.

Náhled letenky z Vídně na Madeiru za 4475 Kč

Madeira z Vídně za 4 475 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)