Madeira z Vídně – 4367 Kč
27.3.2019

Madeira z Vídně

4367

O této nabídce

Na druhou polovinu roku si naplánujte výlet na portugalskou Madeiru. Z Vídně si tam můžete zaletět s rychlými přestupy v Lisabonu za suprových 4367 Kč. A kdy? Třeba s odletem 9. listopadu s návratem 14. listopadu Rezervuj tento termín >>

TIP: Lze i na Vánoce, musíte ale odletět už 16. 12., návrat může být 29. 12. a dál. Rezervuj Vánoční termín >>

Proč letět na Madeiru?

Zdejší kopcovitá krajina přímo vybízí k podniknutí nějakého pěkného treku či se rovnou můžete vydat zdolat nejvyšší horu ostrova – Pico de Ruivo (1 862 m. n. m.). Kdo se necítí na zdolávání vysokých hor, může se vydat podél jedné z mnoha levád, které naskýtají nejeden hezký pohled do krajiny. Odměnou za našmajdané kilometry se pak stane (nejedna) sklenka zdejšího výborného vína. Opomenout byste ale neměli ani krásné (botanické) zahrady ve Funchalu, výhledy na Ponta de Sao Lourenco, zapadlou vesnici Curral Das Freiras a nebo přírodní jezírka na severu ostrova Porto Moniz.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: klasické kabinové v ceně letenky
  • Dostupnost: listopad 2019 – leden 2020
  • Termíny:
  • Tip: Cestou zpět je čekačka přes den ve Frankfurtu, zavazadla budete mít odbavená až do Prahy, takže se sjeďte mrknout do centra jen s baťůžkem.

Ubytování

Na Madeiře se mrkněte na tohle ubytko, včetně snídaně vychází na 322 Kč/os/noc.

Autopůjčovna

Pro lepší cestování po celém ostrově jistě oceníte vlastní káru, která Vám dozajista přijde vhod. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti.


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)