Madeira z Prahy za 4 005 Kč
24.10.2018

Madeira z Prahy

4005

O této nabídce

Nalaďte se do jarního moodu o něco dříve než středoevropská příroda a vydejte se na „Ostrov věčného jara“ – Madeiru – od prosince do března. Nizozemské aerolinky KLM totiž vyrukovaly s dalšími pěknými tarify, tentokráte na trase Praha – Funchal za 4 005 Kč. Základní cena obsahuje příruční zavazadlo a cestou vás čeká vždy jeden přestup v Amsterdamu. Ten je sice poněkud delší, ale na druhou stranu během dne, takže jednoznačně vybízí k rychlému výletu do centra města.

Tak se nalaďte do jarní nálady již o něco dříve a vydejte se na tento malebný ostrov, jemuž ne nadarmo přezdívá „Ostrov věčného jara“. Zapomenout byste neměli sportovní obuv, jelikož zdejší kopcovitá krajina přímo vybízí k podniknutí nějakého pěkného treku či se rovnou můžete vydat zdolat nejvyšší horu ostrova – Pico de Ruivo (1 862 m. n. m.). Odměnou za našmajdané kilometry se pak stane (nejedna) sklenka zdejšího výborného vína.

Ubytování

Přímo ve Funchalu se mrkněte na tento nádherný pětihvězdový hotel za 1 155 Kč/os/noc včetně snídaně nebo zkuste tuto pěknou čtyřhvězdu za 761 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně.Další nabídky na vás pak čekají na Hotels.com či Bookingu.

Autopůjčovna

Pro lepší cestování po celém ostrově jistě oceníte vlastní káru, která Vám dozajista přijde vhod. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 4 005 Kč

Madeira z Prahy za 4 005 Kč

guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Liba

Všem vřele doporučuji Madeiru, byla jsem tam v květnu a koupala se taky, nádherný ostrov, půjčit si auto doporučuji.L

Franta

Nekrmte troly jako Jarda 🙂

Jinak kdo to máte blízko do Lipska tak mrkněte na nabídky Condoru. Pohodlný let bez přestupu a letenky se dají sehnat třeba i za 120€ (22. – 29. 11.)

Jarda

Naladěni už jste a nyní ještě je důležité vybalancovat, ne střed zvukové báze, ale skutečnost, že Atlantik je přímo ledový. A na jaře dvojnásobně. Takže jedině procházky kolem pobřeží a to už je skoro lepší odjet například do termálů v Maďarsku. Ušetříte minimálně polovinu nákladů a zrelaxujete nesrovnatelně lépe. Zase jedna špatná nabídka ke koupi.

Jíťa

Zdravím Jardo,

očividně se Vám nepoštěstilo tento ostrov navštívit, jelikož jinak byste věděl, že Madeira rozhodně není jen o koupání v moři, spíše naopak. Jezdí se sem trekovat do hor, za procházkami kolem levád a za krásnou přírodou.
Procházky kolem pobřeží mi moc reálné nepřijdou, jelikož téměř celý ostrov je obehnán převážně strmými útesy než písečnými plážemi – to by taková procházka nemusela dopadnout dobře.

Takže tato nabídka je spíš pro akčnější cestovatele. I ti se ale potom můžou jet vyrelaxovat (po náročných túrách na Madeiře) do některých maďarských lázní, jak píšete. 🙂

Jíťa

Eva

Na Madeiru se nejezdí koupat ani v létě, kromě dvou pláží z dovezeného písku, tam ani žádné přírodní pláže nemají. Takže tak.

Jitka

Jardo, vy jste ale Jarda, fakt… špatná nabídka? Cena z Prahy za 4k je luxus, já letěla loni za 5,5k. A co se týče těch procházek po pobřeží, tak to už okomentovala Jitka. Madeira je nádherný ostrov, který by měl navštívit opravdu každý, kdo miluje lesy a přírodu.

Petr

tak tak, Madeira je na koukání ne na koupání 🙂 Jako potíž spíš vidím „jen příruční zavazadlo“, to mě osobně celkem omezuje, přeci jen týden sebou něco vezu. Jinka Madeiru doporučuji.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)