Madeira z Prahy za 4 005 Kč
24.10.2018

Madeira z Prahy

4005

O této nabídce

Nalaďte se do jarního moodu o něco dříve než středoevropská příroda a vydejte se na „Ostrov věčného jara“ – Madeiru – od prosince do března. Nizozemské aerolinky KLM totiž vyrukovaly s dalšími pěknými tarify, tentokráte na trase Praha – Funchal za 4 005 Kč. Základní cena obsahuje příruční zavazadlo a cestou vás čeká vždy jeden přestup v Amsterdamu. Ten je sice poněkud delší, ale na druhou stranu během dne, takže jednoznačně vybízí k rychlému výletu do centra města.

Tak se nalaďte do jarní nálady již o něco dříve a vydejte se na tento malebný ostrov, jemuž ne nadarmo přezdívá „Ostrov věčného jara“. Zapomenout byste neměli sportovní obuv, jelikož zdejší kopcovitá krajina přímo vybízí k podniknutí nějakého pěkného treku či se rovnou můžete vydat zdolat nejvyšší horu ostrova – Pico de Ruivo (1 862 m. n. m.). Odměnou za našmajdané kilometry se pak stane (nejedna) sklenka zdejšího výborného vína.

Ubytování

Přímo ve Funchalu se mrkněte na tento nádherný pětihvězdový hotel za 1 155 Kč/os/noc včetně snídaně nebo zkuste tuto pěknou čtyřhvězdu za 761 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně.Další nabídky na vás pak čekají na Hotels.com či Bookingu.

Autopůjčovna

Pro lepší cestování po celém ostrově jistě oceníte vlastní káru, která Vám dozajista přijde vhod. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 4 005 Kč

Madeira z Prahy za 4 005 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)