Madeira z Prahy za 3 998 Kč
16.9.2019

Madeira z Prahy

3 998

O této nabídce

Dokážete-li plánovat dovolenou s dostatečným předstihem? Máte zároveň během příštího roku políčeno na oblíbený portugalský ostrov Madeira? Pak určitě neváhejte a podívejte se na aktuální nabídku letecké společnosti TAP Portugal. Ta nyní nabízí zpáteční letenky z Prahy do Funchalu za 3 998 Kč. Dostupných je několik termínů v závěru dubna a května + široký výběr v červnu. Ať už vyrazíte kdykoliv, velký rozdíl vás v případě klimatických podmínek na ostrově nečeká, neboť Madeira se ne nadarmo pyšní přezdívkou „ostrov věčného jara“. Tarif umožňuje i několikadenní stopover v Lisabonu, tudíž můžete navštívit hned dvě destinace v rámci jednoho výletu.

Nechte se opít Madeirou – úžasným červeným vínem, ve kterém ucítíte úplně všechno – romantiku, když na ostrově všechno kvete, bují a voní! Dobrodružství, protože Atlantik je tu mnohem bouřlivější než jinde a výpravy za delfíny či velrybami na gumovém katamaránu si nesmíte nechat ujít. Závrať, která vám zamotá hlavu, až pojedete lanovkou vysoko nad hlavní město Funchal do úchvatné japonské zahrady, abyste se zpět vrátili ve starých proutěných saních. Napětí, které vámi prostoupí při výpravě do hor podél důmyslných zavlažovacích kanálů až k vavřínovému lesu a také radost, až ochutnáte zdejší dokonalou mořskou kuchyni i ono slavné víno! Na zdraví!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg (55x40x20 cm) a osobní věc s limitem 2 kg (40x30x15 cm)
  • Dostupnost: duben – červen 2020
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Po příletu na ostrov Madeira zůstaňte alespoň první noc v největším městě Funchalu. Bookli bychom si tam tento pěkný apartmán s fantastickým hodnocením za 543 Kč/os./noc anebo tento pěkný apartmán v centru města za 336 Kč/os./noc. Do data odletu však zbývá ještě dostatečně dlouhá doba, volte proto vždy variantu rezervace s možností jejího bezplatného zrušení.

Autopůjčovna

Za účelem snadnějšího cestování po celém ostrově jistě oceníte vlastní káru, která Vám dozajista přijde vhod. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Mrkněte se do naší autopůjčovny a omrkněte aktuálně dostupné možnosti.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 998 Kč

Madeira z Prahy za 3 998 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)