Madeira z Prahy za 3 879 Kč
11.7.2017

Madeira z Prahy

O této nabídce

Nizozemský dopravce KLM nabízí cestovatelům výhodné letenky na Madeiru – ostrov ležící západně od afrických břehů v Atlantském oceánu. Z Prahy se na „ostrov věčného jara“, jak je toto souostroví patřící Portugalsku nazývano, dostanete od listopadu do března za pěkných 3 879 Kč. Cesta tam i zpět je zpestřena zastávkou v Amsterdamu, která není zcela krátká, a tak Vám umožní i krátký exkurs do centra města. Ten v populárním Amstru není nikdy na škodu, vždyť relax a pohodu zde naleznete v nejednom coffeeshopu. Jen si dejte pozor, v nemálo termínech se nevyhnete podvečerně-noční zastávce (hlavně při zpáteční cestě).

V ceně tarifu je pouze příruční zavazadlo, s nímž si však na pár dní na Madeiře úplně bohatě vystačíte. Pokud budete chtít zdolávat okolní zelené pahorky, tak si sportovní obuv vezmete na cestu. Jinak na tomto ostrově panuje po celý rok poměrně příjemné klima s teplotami lehce přesahujícími 20°C. Kromě několika kousků oblečení a pršipláště další speciální výbavu vozit netřeba.

Ubytování

Stejně jako kdekoliv jinde, tak i na Madeiře naleznete ješirší nabídku ubytování na oblíbeném Bookingu nebo srovnavači služeb Trivago. Přímo ve Funchalu se můžete zkusit porozhlédnout po bydlu i na serveru AirBnB.  Sympatické ubytování přímo ve Funchalu poskytuje tento pohodový hostel za 431 Kč/os./noc včetně snídaně. Komfortnější variantou bude tato prima vila skýtající krásný výhled na pod ní ležící Funchal za 835 Kč/os./noc včetně snídaně.

Autopůjčovna

Když Vás již omrzí procházky po místních kopcích a lenošení na pláži, tak si jednoduše půjčte auťák a vyražte obhlédnout i druhý konec ostrova. S dvoustopým pomocníkem to nikde nebude daleko a vy bez problémů projedete celou Madeiru. Velkou nabídku dostupných automobilů naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 879 Kč

Madeira z Prahy za 3 879 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)