Madeira z Prahy za 3 853 Kč
4.12.2017

Madeira z Prahy

3853

O této nabídce

Naplánujte si zajímavou dovolenou hned zkraje kalendářního roku. Z Prahy si můžete zaletět do Makaronézie, jejíž součástí je i portugalský ostrov Madeira. Zpáteční letenky pořídíte již za 3 853 Kč. V ceně tarifu je pouze příruční bágl, ten Vám ovšem na pár dní na ostrově, kde panuje stále jarní počasí, bohatě vystačí. V obou dvou směrech jsou taktéž přestupy v Amsterdamu, přičemž minimálně jeden z nich je delšího charakteru. Během něho se určitě vyplatí opustit letiště a vyrazit do města – ať již za kulturou či coffeeshopy.

Tak se nalaďte do jarní nálady již o něco dříve a vydejte se na tento malebný ostrov. Zapomenout byste neměli sportovní obuv, jelikož zdejší kopcovitá krajina přímo vybízí k podniknutí nějakého pěkného treku či se rovnou můžete vydat zdolat nejvyšší horu ostrova – Pico de Ruivo (1 862 m. n. m.). Odměnou za našmajdané kilometry se pak stane (nejedna) sklenka zdejšího výborného vína.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledavač
  • Zavazadla: 1 ks příručáku s rozměry 55 x 35 x 25 cm a malá brašna na notebook či kabelka o rozměrech 40 x 30 x 15 cm – dohromady však celkem 12 kg
  • Dostupnost: leden- březen 2018
  • Termíny: 

Ubytování

Přímo ve Funchaklu se zkuste podívat na tento pěkný apartmán kousek od oceánu za 724 Kč/os./noc. anebo si bookněte toto pohodové studio za 447 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Pro lepší cestování po celém ostrově jistě oceníte vlastní káru, která Vám dozajista přijde vhod. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti.


Počasí

Né nadarmo se Madeiře přezdívá „Ostrov věčného jara“. Teploty vzduchu se během prvních měsíců v roce budou pohybovat kolem příjemných 18 °C a totožných hodnot nabývá i okolní Atlantský oceán. Takže si vystačíte s větrovkou či mikinou, ale opomenout byste neměli ani plavky za účelem rychlého osvěžení ve vodě…

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 853 Kč

Madeira z Prahy za 3 853 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)