Madeira z Prahy za 2 801 Kč
19.12.2018

Madeira z Prahy

2 801

O této nabídce

Dnes nám v síti uvízly atraktivní letenky na oblíbený ostrov Madeira. S německou Lufthansou si zaletíte z Prahy do Funchalu za skvělých 2 801 Kč., což je cena vskutku velice lákavá. Kromě cenovky budou bonusem i pěkné přestupy ve Frankfurtu v obou dvou směrech (pouze v některých kombinacích). Základní tarif je obsahuje občerstvení na palubě, ale jak už jsme si v poslední době přivykli –  pouze příruční zavazadlo, což by však zrovna v případě Madeiry nemělo být velkou překážkou. Případně si dokoupíte odbavené za 542 Kč/ks/směr. A kdy se na „Ostrov věčného jara“, jak se tomuto portugalskému ostrovu přezdívá, vyrazíte? Dostupné jsou termíny převážně právě na jaře, nicméně o chlup dráže pořídíte letenky i na červen.  Tak se vydejte na stále zelenou Madeiru za parádními přírodními scenériemi, treky nejen podél zavlažovacích kanálů zvaných levády či za výborným vínem třeba v jarním termínu od 26. dubna do 1. května a využijte tak i státního svátku >> REZERVUJ ZDE 

Ubytování

Přímo v hlavním centru dění na ostrově, Funchalu, bychom se ubytovali v tomto jednoduchém penzionuza 500 Kč/os./noc anebo bychom využili zázemí tohoto penzionu v srdci městaza 255 Kč/os./noc. Stylové bydla pak nabízí i tento pěkný tříhvězdový apartmánza 566 Kč/os./noc. Další možnosti samozřejmě naleznete na osvědčeném Bookingu nebo Hotels.com.

 

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 2 801 Kč


​​​​​​​Madeira z Prahy za 2 801 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)