Madeira z Prahy & Vídně za 4 348 Kč
26.6.2019

Madeira z Prahy & Vídně

4 348

O této nabídce

Rozhodně jedna z nejlépe hodnocených destinací v Evropě, ležící nikoliv na kontinentu samotném, ale nějakých tisíc kilometrů daleko od portugalských břehů, je bezesporu Madeira. Tento krásný ostrov, kde si jaro pobrukuje svou píseň během celého roku, si na nedostatek turistů nemůže stěžovat, ale není se co divit. Vždyť zpáteční letenky z Prahy pořídíte za 4 348 Kč, resp. z Vídně za 4 593 Kč, a to už je pořádný důvod k zamyšlení, který leckoho nenechá sedět vklidu v křesle, donutí ho vytáhnout kreditku a naplánovat si tak další výlet. Aktuálně jsou stále dostupné levné letenky během podzimu, tj. od října do prosince letošního roku. Tak neváhejte a zpříjemněte si některý z podzimních týdnů pobytem na Madeiře!

Nechte se opít Madeirou – úžasným červeným vínem, ve kterém ucítíte úplně všechno – romantiku, když na ostrově všechno kvete, bují a voní! Dobrodružství, protože Atlantik je tu mnohem bouřlivější než jinde a výpravy za delfíny či velrybami na gumovém katamaránu si nesmíte nechat ujít. Závrať, která vám zamotá hlavu, až pojedete lanovkou vysoko nad hlavní město Funchal do úchvatné japonské zahrady, abyste se zpět vrátili ve starých proutěných saních. Napětí, které vámi prostoupí při výpravě do hor podél důmyslných zavlažovacích kanálů až k vavřínovému lesu a také radost, až ochutnáte zdejší dokonalou mořskou kuchyni i ono slavné víno! Na zdraví!!

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Přímo v centru Funchalu doporučujeme využít služeb tohoto pohodového Pensao Anstoria za 350 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně anebo tohoto oblíbeného apartmánu Atlantida za 574 Kč/os./noc. Širokou nabídku dalších ubytovacích zařízení tradičně hledejte na Bookingu a Hotels.com. Případně se nabízí hodit očko i na AirBnB. 

Autopůjčovna

Za účelem snadnějšího cestování po celém ostrově jistě oceníte vlastní káru, která Vám dozajista přijde vhod. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Mrkněte se do naší autopůjčovny a omrkněte aktuálně dostupné možnosti.

 

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 4 348 Kč

Madeira z Prahy & Vídně za 4 348 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)