Madeira z Mnichova za 1893 Kč
13.11.2016

Madeira z Mnichova

O této nabídce

Ubytování

Příjemný a nerušený spánek Vám i na Madeiře pomůže najít server Booking.  Další možností je použití srovnávače cen Trivago. Případně se podívat na nějakou z námi doporučovaných možností.

Přímo v hlavním městě Funchalu se jistě podívejte na tento prima hostel s vynikajícími referencemi od ostatních hostů, kde Vás noc včetně ranní snídaně vyjde na 514 Kč/os. Hledáte-li vyloženě budgetovou záležitost pro svůj nocleh, pak bychom zamířili pravděpodobně do tohoto jednoduchého hostelu za 311 Kč/os./noc. Pokud naopak preferujete velké pohodlí a vlastní klid, tak vyzkoušejte tyto čtyřhvězdové apartmány s nádherný výhledem na Funchal i Atlantský oceán za 838 Kč/os./noc vč. snídaně.

Jak do Mnichova

Do bavorské metropole odkud v tomto případě budete odlétat se nejjednodušeji z Prahy dostanete za využití autobusových linek společností Student Agency nebo Flixbus. S nákupem však zatím nemusíte nějak extra spěchat, neb se nepředpokládá, že na leden bude vyprodáno.

 

Náhled letenky za 1893 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)