Madeira – Tuifly – 3 097 Kč
23.6.2013

Madeira – Tuifly – 3 097 Kč

O této nabídce

Nyní tu máme velice zajímavou nabídku od německé společnosti Tuifly. Jedná se o let na poslední chvílí na Madeiru, přičemž zpáteční let je z Frankfurtu a za cenu 3 097 Kč (59 EUR + 59 EUR)  je dostupný tento termín: 25.6.-2.7. 2013.

Ubytování:

Ubytování lze např. pořídit za 323 Kč/os/noc včetně snídaně. Rezidence je situována v centru města Funchal a její hodnocení na bookingu je pěkných 7,5/10.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Madeira{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)