Madeira + Lisabon + Porto za 2 029 Kč
18.8.2017

Madeira + Lisabon + Porto

O této nabídce

Máte rádi pořádné cestovatelské dobrodružství, ale na druhou stranu Vás vyloženě nelákají daleké kraje? Tak co takhle se během listopadu vydat poznat Portugalsko a jemu patřící ostrov Madeira! Přestože na cestě strávíme celkem 12 dní, tak k tomu využijeme dvou víkendů a taktéž listopadového svátku (Den boje za svobodu a demokracii) a s dovolenou to nebude tak horké. Naše cesta začne v Berlíně odkud se vydáme do portugalského hlavního města Lisabonu, kde strávíme dva dny a budeme pokračovat na Madeiru, která je taktéž prioritním cílem celého výletu. Po týdnu na tomto „ostrově věčného jara“ se cestou zpět ještě zastavíme na 2 dny v dalším krásném městě Portu. Na letišti si nakoupíme ono vyhlášené „portské“ na domácí degustace a vrátíme se do Norimberku, odkud už pak dojedeme autobusem zpět do ČR. Pokud poletíme dve dvou osobách, tak nás letenky vyjdou na krásných 2 029 Kč/os.

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce easyJet a Ryanair
 • Zavazadla: 
  • ​​​​​​​easyJet: 1 ks příručáku s limty 56 x 45 x 25 cm
  • Ryanair: 1 ks příručáku s limity 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího o rozměrech 35 x 20 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2017
 • Termíny:
  • ​​​​​​​Listopadové combo za 2 029 Kč/os.
   • 14. 11 -> Berlín – Lisabon (easyJet) za 829 Kč
   • 16. 11. -> Lisabon – Funchal (easyJet) za 248 Kč
   • 23. 11. -> Funchal – Porto (easyJet) za 378 Kč
   • 25. 11. -> Porto – Norimberk (Ryanair) 574 Kč
 • Tip: při nákupu u easyJetu platí ceny při nákupu alespoň 2 ks letenek  – v rámci každé rezervace se hradí poplatek 460 Kč a proto všechny letenky kupte v rámci jednoho nákupu (další lety po výběru prvního přidáte -> „Add more flights“ nad tlačítkem „Continue“)

Ubytování

Kdekoliv na území Portugalska, tzn. i na Madeiře, v Lisabonu a Portu se při hledání široké nabídky ubytovacích kapacit můžete spolehnout na osvědčený Booking. Případně využijte možností srovnavače Trivago nebo koukněte, co aktuálně nabízejí podnikaví místní obyvatelé registrovaní na severu AirBnB, kde inzerují své vlastní apartmány.

V hlavním městě bychom si vybrali tento pohodový guesthouse v centru města za 599 Kč/os./noc včetně snídaně. Na Madeiře pak tento jednoduchý pension za 469 Kč/os./noc opět včetně snídaně. A na závěr naší cesty v Portu poté takovýto prima apartmán v srdci města za 586 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

V portugalských městech nemá smysl si auto půjčovat, ale na Madeiře jsme jedině pro. Pravděpodobně nebudete chtít strávit celý pobyt pouze v okolí Funchalu nebo někde na treku, takže auťák bude Vaším skvělým pomocníkem díky němuž projedete celý ostrov bez problémů a při transportech ušetříte spoustu času. Vyberte si ho v naší autopůjčovně, kde jsou sdruženy nabídky velkých světových hráčů na trhu.

Jak do Berlína a z Norimberku

Na berlínské letiště Schönefeld odkud budete odlétat se dostanete velmi jednoduše z Prahy na palubách žlutých autobusů RegioJet nebo využijte pro změnu zelemné autokary společnosti Flixbus. Žluťáci Vás tam dovezou přímo za 650 Kč, zatímco Flix Vám v tomto konkrétním termínu (14. 11.) nabídne cenu 528 Kč, ovšem s přestupem v Drážďanech. Variantou může být i cesta ráno přímo do centra německé metropole za ca 4 stovky, její rychlá prohlídka a následný přesun na letiště regionálním vlakem RE 7 či RB 14 (odjezd ze stanice Zoologischer Garten). Cena jízdenky bude 3,3 € a vlak pojede okolo půlhodinky.

Při návratu z Norimberku volte některý z nočních spojů Flixbusu nebo přespěte ve městě a vydejte se na cestu až ráno (ceny jízdenek do Prahy začínají na 379 Kč). Z letiště se na hlavní autobusové nádraží dostanete pohodlně linkou metra U2.

Náhled kombinace letenek z Berlína do Lisabonu, na Madeiru a Porta s návratem do Norimberku za 2 029 Kč/os.

Madeira + Lisabon + Porto za 2 029 Kč
Madeira + Lisabon + Porto za 2 029 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)