Madeira + Lisabon + Londýn z Berlína za 2 034 Kč
28.12.2016

Madeira + Lisabon + Londýn z Berlína

O této nabídce

Vydejte se na přelomu zimy a jarních měsíců ochutnat klima a atmosféru portugalského ostrova Madeira, ležícího ve vodách Atlantského oceánu. Tento ostrov Vám nabízí především úžasné přírodní scenérie a nespočet treků a hiků do okolních kopců. Zdolat lze nejvyšší bod celého ostrova – Pico de Ruivo (1 862 m. n. m.), ale výživnými se jistě stanou i okolní stále zelené pahorky. Naplno prožitý den pak jistě rádi zhodnotíte večer za popíjení místního červeného vína.

Podařilo se nám však nakombinovat takový routing, že během cesty ještě můžete omrknout dvě evropské metropole, a to Londýn a Lisabon. To vše za pěkných 2 034 Kč/os. Zatímco v anglické metropoli se lze zastavit cestou na Madeiru a strávit tam odpoledne (ovšem nemusíte, když si vyberete večerní odlet z Berlína anebo cestu přes Manchester). To pak na Lisabon při zpáteční cestě Vám zbude celé odpoledne i večer. Během volného času si můžete vyšlápnout na některý z místních pahorků a kochat se pohledem na město nebo zajet do čtvrti Belém s několika památkami UNESCO a po jejich návštěvě ochutnat zdejší pochoutku – pastéis de Belém.

 • Rezervujte: přes dopravce easyJet
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem rozměrů 56 x 45 x 25 cm
 • Dostupnost: březen 2017
 • Termíny a kombinace:
  • Berlín – Madeira via Londýn a Lisabon za 2 034 Kč/os.
   • ​​​​​​​21. 3. SXF – LGW
   • 22. 3. LGW – FNC
   • 28. 3. FNC – LIS
   • 29. 3. LIS – SXF
  • Berlín – Madeira via Manchester a Lisabon za 1 966 Kč/os.
   • 24. 3. SXF – MAN
   • 24. 3. MAN – FNC
   • 28. 3. FNC – LIS
   • 29. 3. FNC – SXF

Ubytování

Pestrou nabídku ubytovacích možností na Madeiře hledejte na stránkách Bookingu, případně srovnavače dostupných kapacit Trivago. 

Nedaleko od moře v samotném srdci Funchalu se určitě podívejte na tento skvěle hodnocený hostel za 514 Kč/os./noc. Pokud celý výlet plánujete pojmout více budgetově, pak by Vašim očím neměly uniknout tyto apartmány již za 338 Kč/os./noc.

Když se zaměříme na noclehy v během samotné cesty tak z londýnského letiště Gatwick odlétáte již v 7:10, tudíž bychom asi vzali za vděk přespáním v letištní hale. V případě, že preferujete pohodlí postele a nevadí Vám velmi brzy vstávat, pak nabídka v okolí letiště je vcelku široká. Ovšem ceny za klasický hotel se pohybují okolo 1 000 Kč/os./noc, levnější variantou jsou guesthousy za cca 700 – 800 Kč/os./noc v okruhu do 2 km od letiště.

Cestou zpátky v Lisabonu rozhodně již doporučujeme noc přímo na letišti, jelikož Váš odlet je naplánován již na 6:15…

Jak do Berlína?

Přímo na letiště Schönefeld lze jet se společností Regiojet, cena vychází na 650 Kč/os. za jednosměrnou jízdenku. O trochu levněji nabízí spojení z Prahy na letiště Flixbus, který je však limitován menším počtem spojů. Oba dva dopravce lze využít i pro cestu do centra města, kdy se cena pohybuje okolo 500 Kč za jedmosměrný tiket.

Počasí

Né nadarmo se Madeiře nazývá ostrovem „Věčného jara“. Teploty se zde setrvale pohybují okolo 20 °C (v našem termínu na konci března by mělo být lehce pod touto hranicí). Teplota okolního Atlantiku potom dosahuje stejných hranic jako vzduch. 🙂

Náhled letenky za 2 033 Kč z Berlína na Madeiru (via Londýn a Lisabon)

Madeira + Lisabon + Londýn z Berlína za 2 034 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)