Madeira – Last minute  – 1632 Kč
8.10.2014

Madeira - Last minute

O této nabídce

Pokud jste flexibilní a umíte se rychle balit, můžete využít nabídky Last minute letenek na Madeiru za 59 EUR neboli 1632 Kč s odletem z Lipska. S rezervací a hlavně cestou na letiště si budete muset pospíšit, protože odlet je zítra, 9.10., v 13:50!

Termíny:

  • 9. – 16.10.
  • 9. – 23.10.

Letenky můžete rezervovat přes tento odkaz (letenky jsou hezky schovány mezi Mauriciusem a Seychellami :)).

Ubytování:

V současné době je ubytování na Madeiře již poměrně levně, když dvoulůžkový pokoj v tříhvězdičkovém hotelu lze rezervovat už okolo 300 Kč na os. a noc.

Půjčení auta:

Když už budete na Madeiře, je téměř povinností půjčit si zde auto. Nejlevnější nabídky většiny velkých půjčoven naleznete pod tímto odkazem.

[google-map-v3 shortcodeid=“0a9da91a“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Madeira{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)