Madagaskar z Vídně za 14 995 Kč
21.5.2019

Madagaskar z Vídně

14 995

O této nabídce

„Šťastný tarif“ Turkish Airlines nyní může udělat radost i vám. Tedy za předpokladu, že vás zaujmou letenky na trase z Vídně do Antananariva za 14 995 Kč. Za exotickou dovolenou na největší africký ostrov, Madagaskar, se můžete vydat od října do prosince letošního roku. Cestou vás čeká jeden rychlý přestup v Istanbulu v rámci obou dvou směrů a ani při balení se nemusíte nikterak omezovat, neboť štědrá zavazadlová politika „Turků“ slibuje hned 2 ks zapsaných zavazadel.

Domov lemurů a půda baobabů čeká na spásu kdesi v Indickém oceánu. Neprostupné pralesy, zpěv pestrobarevných ptáků a kuňkání exotických žab se možná brzy promění v pouhou vzpomínku. Ale právě peníze z turismu by chudému Madagaskaru mohly pomoci postavit se zase na nohy, tak podpoř tenhle přírodní ráj a vydej se za krásnými procházkami zvlněnou krajinou, vulkanickými masivy a posledními záblesky bohatě obydlených deštných lesů. Několikrát do roka jsou přilehlé vody poctěny návštěvou dechberoucích keporkaků a národní parky jako Tsingy de Bemaraha Strict nebo divoký Isalo ti otevřou nesmírně úchvatné výhledy do kraje tohohle jedinečného ostrova.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg/ks + příručák
  • Dostupnost: říjen – prosinec 2019
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Klidné a pohodlné zázemí vám po dlouhé cestě poskytne tento tříhvězdový hotel v centru hlavního města za 593 Kč/os./noc včetně snídaně anebo tento jednoduchý guesthouse za 321 Kč/os./noc. Širokou nabídku dalších ubytovacích kapacit po celém Madagaskaru hledejte jako vždy na Bookingu a Hotels.com.

Víza

Jednorázové turistické vízum obdržíte po příletu na letiště Ivato v Antananarivu za cca 25 € (ekvivalent v místní měně) , přičemž jeho platnost je 30 dní. V případě další dotazů ohledně víz kontaktujte zastupitelský úřad pro Českou republiku, kterým je madagaskarské velvyslanectví v Moskvě.

 

Náhled letenky z Vídně na Madagaskar za 14 995 Kč

Madagaskar z Vídně za 14 995 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)