Madagaskar z Vídně za 14 790 Kč
27.8.2019

Madagaskar z Vídně

14 790

O této nabídce

Spolupráce nizozemské aerolinky KLM a jejího keňského partnera, Kenya Airways, produkuje pěkné letenky s cílem ve východní resp. jihovýchodní Africe. Dnes se nám na mušku dostaly ty z Vídně na Madagaskar. Zpáteční letenky z Vídně do Antananariva, tedy hlavního města 4. největšího ostrova na světě, pořídíte přímo na stránkách KLM za 14 790 Kč. O trochu dráže pak vyjdou letenky booknuté přes naše kalendáře, na druhou stranu si však můžete pohodlně vybírat z dostupných termínů od září do prosince letošního roku a také po celou první půlku roku nadcházejícího.  Tarif obsahuje i zapsané zavazadlo s limitem 23 kg. Při pohledu na routing zjistíte, že vás cestou do „Malgašska“ čekají vždy dva přestupy – v Amsterdamu a v keňském Nairobi. Dejte si však pozor na výběr konkrétního termínu, neboť v kalendářích se mohou vyskytnout i kombinace s dlouhými přestupy přes noc.

Ostrov Madagaskar je jak kdyby z jiné planety. Do nebe čnící koruny stromů se hemží rozkošnými lemury a dalšími endemickými tvory, bujné deštné lesy se táhnou až k zlatavému pobřeží. Sluncem zalité pláže nabízí odpočinek po dlouhých procházkách drsným vnitrozemím a pojídání sladké koby s výhledem na siluety majestátních baobabů dostane na kolena každého cestovatele. Nebudeme ti ale nic nalhávat, Madagaskar zažívá těžké časy a dřevařský průmysl postupně mění zelený ráj v pustinu. Vydej se proto poznat poslední krásy, dokud ještě existují.

  • Rezervujte: nejlevněji přímo přes stránky aerolinky anebo jednoduše skrze naše kalendáře
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příruční
  • Dostupnost: září 2018 – červen 2020 (s výjimkou období kolem Vánoc a Nového roku)
  • Termíny:

Ubytování

Rozbijte svůj základní stan po příletu v hlavním městě Antananarivo, kde si odpočinete po nároční cestě a naplánujete své další kroky po ostrově. My bychom si vybrali tento oblíbený Maison Lovasoa za 361 Kč/os./noc anebo tento pěkný Hotel La Ribaudiére za 300 Kč/os./noc. Honosnější zázemí vám případně poskytne tento čtyřhvězdový Hotel Colbert za 839 Kč/os./noc. Další nabídku ubytování po celém ostrově hledejte na Bookingu či Hotels.  

Víza

Jednorázové turistické vízum obdržíte po příletu na letiště Ivato v Antananarivu za cca 20 € (ekvivalent v místní měně – 80 000 MGA) , přičemž jeho platnost je 30 dní. V případě další dotazů ohledně víz kontaktujte zastupitelský úřad pro Českou republiku, kterým je madagaskarské velvyslanectví v Moskvě.

 

Náhled letenky z Vídně na Madagaskar za 14 790 Kč

Madagaskar z Vídně za 14 790 Kč

 


Bude se hodit

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)