Madagaskar z Vídně od 14 998 Kč
28.2.2019

Madagaskar z Vídně

od 14 998

O této nabídce

Moc akcí na Madagaskar nebývá, tudíž bychom dlouho neváhali využít této pěkné akce, se kterou přichází Air France. S nimi si totiž můžete zaletět na Madagaskar z Vídně za 14 998 Kč. Přestupy v Paříži vychází nádherně, v ceně jsou i 2 odbavená zavazadla, tudíž nic nebrání tomu sem vyrazit. Letět se dá od března do června tohoto roku.

Madagaskar odděluje od afrického kontinentu Mosambický průliv a díky dlouhé izolaci se na ostrově nachází na 90 % endemických druhů fauny i flóry. Obecně je však zdejší příroda velmi různorodá, na ostrově naleznete nejen vulkanické masivy v jeho severní části s vrcholky tyčícími se do výšky téměř 3 000 m n. m., ale taktéž tropické deštné lesy a třeba i známé baobaby. Dostatek relaxu a pořádnou koupačku pak slibují písečné pláže na březích Indického oceánu. Tak neváhejte a naplánujte si další prima dovolenou.

Nejlevnější termín vychází od 2. 4. – 10. 4. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Ubytování na Madagaskaru je různorodé stejně jako okolní příroda, čímž Vás samozřejmě nevyzýváme ke spaní pod širou oblohou. Širokou nabídku od hostelů až po luxusní hotely naleznete na stránkách Hotels.com nebo na Bookingu nebo vyzkoušejte srovnavač služeb Trivago.

První noc bychom doporučili buknout dopředu. Jukněte na Hotel Brajas, kde vás dvoulůžák se snídaní vyjde na 320 Kč/os., případně můžete vyzkoušet Central Hotel Tana, kde za dvoulůžák se snídaní dáte 530 Kč/os.

Víza

Jednorázové turistické byste měli obdržet po příletu na letiště Ivato v Antananarivu za poplatek 30 €, přičemž jeho platnost je 30 dní. Před cestou si však raději ověřte aktuálnost situace. Pro Českou republiku je příslušné madagaskarské velvyslanectví v Moskvě.

Náhled letenky z Vídně na Madagaskar za 14 998 Kč

Madagaskar z Vídně od 14 998 Kč

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)