Madagaskar v květnu a červnu za 16662 Kč
25.4.2015

Madagaskar v květnu a červnu

O této nabídce

Pokud byste rádi ochutnali skutečnou exotiku, můžete se nyní vypravit na Madagaskar, ostrov v Indickém oceánu plný lemurů,  chameleónů a baobabů. Letenky je nyní možné koupit přímým letem z Paříže v květnu a červnu za velmi hezkých 16662 Kč. My jsme si navíc za Vás dali práci a našli jsme Vám termín, ve kterém Vás letenky z Prahy pouze s jedním velmi krátkým přestupem v Paříži vyjdou na 20468 Kč. Pokud Vám nevadí delší přestupy nebo dokonce přesuny mezi letišti, můžete se dostat ještě na výrazně nižší cenu.

Podmínky tarifu

  • Rezervace: v tomto vyhledávači letenek
  • Zavazadlo: příruční + 2 ks odbaveného
  • Termíny: od 14.5. do 30.6. téměř každý den

Příklad termínu

  • 1. – 16.6. >> REZERVUJ (nejvýhodnější termín pro pohodlný přípoj z Prahy se společností easyjet)

Vízum

Vízum je možné zakoupit po příletu na letišti za 30 EUR.

Jak do Paříže

Z Prahy se do Paříže přímo na odletové letiště CDG nejlépe dostanete se společností easyjet, přičemž ceny se v daném období pohybují od 2,5 do 5 tis. Kč za zpáteční letenku.

Druhou možností je let z Wroclawi se společností Ryanair na letiště Beauvais, kde je možné koupit zpáteční letenku i pod 1 tis. Kč.  Pří této variantě bude ale potřeba přesunu mezi letišti a nejméně jednou také noci v Paříži (na letišti).

Ubytování

Ubytování na Madagaskaru není nijak drahé, když například hezký hotel přímo v Antananarivo Vás vyjde přibližně na 300 Kč na os. a noc.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)