Madagaskar, Mauricius, Seychely z Milána od 10 102 Kč
18.1.2018

Madagaskar, Mauricius, Seychely z Milána

10102

O této nabídce

Vydejte se objevovat exotické ostrovy ležící v Indickém oceánu. Díky současné promo akci Turkish Airlines to nyní vychází výhodněji než obvykle. A je opravdu z čeho vybírat, neboť se můžete podívat na Seychely za 10 102 Kč, na Mauricius za 11 402 Kč anebo na Madagaskar za 11 648 Kč. To vše při odletech z milánského letiště Malpensa, kam se však z Prahy dostanete velmi jednoduše za pár stovek, neboť tam z Ruzyně létají 4 linky denně.

Nás však nejvíce zaujala možnost si nakombinovat open-jaw letenku z Milána na hlavní ostrov Seychel – Mahé, kde si dosyta užijete plážové pohody společně s želvami obřími. A následně se vracet z Antananariva na Madagaskaru opět do Milána za 11 018 Kč. Přelet mezi oběma ostrovními celky zajistí společnost Kenya Airways za 4 773 Kč. Když k vybranému termínu ještě připočteme přískoky z Prahy, tak se dostaneme na celkovou cenu 16 931 Kč s příručním zavazadlem (s odbaveným pak 17 686 Kč) a to je dle našeho názoru vskutku parádní cena za celý trip!

Ubytování

Pokud se vydáte na Seychely, tak se zkuste podívat na toto libově hodnocené ubytko přímo na pláži za 1 109 Kč/os./noc. Pokud výlet zkombinujete s návštěvou Madagaskaru, tak za pozornost jistě bude stát tento jednoduchý bungalov přímo v hlavním městě za 229 Kč/os./noc a dále takováto parádní lodge na menším ostrůvku Sainte Marie ležícím kousek od hlavního ostrova za  445 Kč/os./noc. No, a na Mauriciusu bychom si vybrali tento super apartmán za 508 Kč/os./noc. Další nabídka na Vás ve všech zmíněných destinacích čeká na Bookingu.

Víza

Zatímco v případě návštěv Seychel a Mauriciusu nebudete jako občané České republiky potřebovat víza, tak v případě Madagaskaru je situace odlišná. Vízum ovšem bez problémů obdržíte po příletu na letiště Ivato za poplatek 30 €. Před cestou bychom si ještě informaci ověřili na zastupitelském úřadě pro ČR v Moskvě.

Jak do Milána

Z Prahy se přímo na hlavní milánské letiště Malpensa můžete dostat s ČSA nebo také nízkonákladovkou easyJet (oba dva dopravci trasu operují 2 x denně).

Na vedlejší letiště v Bergamu se lze z Prahy dostat s Wizzairemkdy zejména pokud disponujete členstvím v jejich Discount Clubu, tak Vás vyjde přípoj doslova na pár stovek. Na toto menší milánské letiště léta dále z Ostravy a také Prahy i Ryanair. Pamatujte však, že všechno zmíněné nízkonákladovky ve svých základních cenách zahrnují pouze příruční zavazadla (byť Ryanair Vám umožní vzít si na palubu dvě). Mezi jednotlivými milánskými letišti pak jezdí shuttle busy.

Náhled letenky z Milána na Seychely s návratem z Madagaskaru za 11 018 Kč

Madagaskar, Mauricius, Seychely z Milána od 10 102 Kč

Náhled přískoku z Mahé do Antananariva za 4 773 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)