Madagaskar – Antananarivo z Milána za 11 881 Kč
28.5.2018

Madagaskar - Antananarivo z Milána

11881

O této nabídce

Turecké národní aerolinky opět trochu povolily kohouty a nabízí všem dobrodružství chtivým cestovatelům příjemně naceněné letenky na ostrovy ležícím podél afrického pobřeží ve vodách Indického oceánu. My z nich vybíráme Madagaskar, kam si můžete z Milána zaletět od ledna do března příštího kalendářního roku za pěkných 11 881 Kč. Vybírat lze přitom z velkého množství termínů a dalším bonusem je možnost odbavení hned dvou zavazadel!

Madagaskar odděluje od afrického kontinentu Mosambický průliv a díky dlouhé izolaci se na ostrově nachází na 90 % endemických druhů fauny i flóry. Obecně je však zdejší příroda velmi různorodá, na ostrově naleznete nejen vulkanické masivy v jeho severní části s vrcholky tyčícími se do výšky téměř 3 000 m. n. m., ale taktéž tropické deštné lesy a třeba i známé baobaby. Dostatek relaxu a pořádnou koupačku pak slibují písečné pláže na březích Indického oceánu. Tak neváhejte a naplánujte si další prima dovolenou… a to třeba v termínu od 13. do 27.ledna >> REZERVUJ ZDE

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg (dohromady 46 kg k odbavení) + klasický příručák
  • Dostupnost: leden – březen 2019
  • Termíny: v našem kalednáři

Ubytování

Ubytování na Madagaskaru je různorodé stejně jako okolní příroda, čímž Vás samozřejmě nevyzýváme ke spaní pod širou oblohou. Širokou nabídku od hostelů až po luxusní hotely naleznete na stránkách Bookingu nebo vyzkoušejte srovnavač služeb Trivago. My bychom si pro úvodní noc v hlavním městě Antananarivu vybrali tento oblíbený hotýlek za 400 Kč/os./noc anebo se nabízí složit hlavu v tomto dvouhvězdovém hotelu za 309 Kč/os./noc.

Víza

Jednorázové turistické byste měli obdržet po příletu na letiště Ivato v Antananarivu za poplatek 30 €, přičemž jeho platnost je 30 dní. Před cestou si však raději ověřte aktuálnost situace. Pro Českou republiku je příslušné madagaskarské velvyslanectví v Moskvě.

Jak do Milána

Na hlavní milánské letiště Malpensa můžete využít spojů ČSA anebo lowcostového dopravce easyJet. Na vedlejší letiště v Bergamu léta z Prahy i Ostravy Ryanair.  Ceny letenek se pohybují kolem tisícovky za osobu a směr.

Mějte však na paměti, že všichny tři aerolinky mají v základních tarifech pouze příruční zavazadla. Pokud byste rádi využili vstřícnosti Turků a vezli do Afriky velký náklad, tak si za přískoky připlatíte.

Náhled letenky Milána na Madagaskar za 11 881 Kč

Madagaskar - Antananarivo z Milána za 11 881 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)