Madagaskar – Antananarivo od 12 840 Kč
8.9.2017

Madagaskar - Antananarivo

12840

O této nabídce

Vyrazte probádat jeden z nejpozoruhodnějších koutů naší planety v podobě čtvrtého největšího ostrova na světě – Madagaskaru. Letenky na křídlech letecké aliance SkyTeam a konkrétně nizozemské KLM a Air France Vás vyjdou při odletu z milánského letiště Malpensa na pěkných 12 840 Kč (byť s delšími přestupy cestou). Stačí si však pár stovek připlatit a jste na tomto kouzelném ostrově v Indickém oceánu „co by dup“, jelikož routing s francouzským národním dopravcem garantuje pouze 1 krátký přestup v Paříži. Třeba v termínu od. 6. do 21. března za 13 507 Kč >> REZERVUJ ZDE

Madagaskar odděluje od afrického kontinentu Mosambický průliv a díky dlouhé izolaci se na ostrově nachází na 90 % endemických druhů fauny i flóry. Obecně je však příroda velmi různorodá, jelikož zde naleznete nejen vulkanické masivy na severu ostrova s horami tyčícími se do výšky téměř 3 000 m. n. m., ale tropické deštné lesy a třeba i známé baobaby. Dostatek relaxu a pořádnou koupačku pak slibují písečné pláže na březích Indického oceánu. Tak neváhejte a naplánujte si další prima dovolenou než bude pozdě…

Ubytování

Ubytování na Madagaskaru je různorodé stejně jako okolní příroda, čímž Vás samozřejmě nevyzíváme ke spaní pod širou oblohou. Širokou nabídku od hostelů až po luxusní hotely naleznete na stránkách Bookingu nebo vyzkoušejte srovnavač služeb Trivago. I na Madagasakru se šíří platforma AirBnB, takže jistě můžete zkusit přespat i v apartmánech u místních – zejména v hlavním městě Antananarivo. Zde bychom po příjezdu alespoň den či dva zůstali a adaptovali se na prostředí. Jako vhodná základna se jeví třeba tento útulný guesthouse za 425 Kč/os./noc anebo takovýto vlastní bungalov za 235 Kč/os./noc. Větší komfort pak nabídne tento pěkný čtyhvězdový hotel 814 Kč/os./noc.

Víza

Jednorázové turistické byste měli obdržet po příletu na letiště Ivato v Antananarivu za poplatek 30 €, přičemž jeho platnost je 30 dní. Před cestou si však informaci raději ověřte, jelikož situace může být lehce proměnlivá. Pro Českou republiku je příslušné madagaskarské velvyslanectví v Moskvě.

Jak do Milána

Z Prahy se přímo na hlavní milánské letiště Malpensa můžete dostat s ČSA nebo také nízkonákladovkou easyJet. Na vedlejší letiště v Bergamu se lze z Prahy dostat s Wizzairemkdy zejména pokud disponujete členstvím v jejich Discount Clubu, tak Vás vyjde přípoj doslova na pár stovek. Na toto menší milánské letiště léta dále z Ostravy a také Prahy i Ryanair. Pamatujte však, že všechno zmíněné nízkonákladovky ve svých základních cenách zahrnují pouze příruční zavazadla (byť Ryanair Vám umožní vzít si na palubu dvě). Mezi jednotlivými milánskými letišti pak jezdí shuttle busy.

Náhled letenky z Milána na Madagaskar za 12 840 Kč

Madagaskar - Antananarivo od 12 840 Kč

Náhled letenky z Milána na Madagaskar za 13 507 Kč s rychlými přestupy
​​​​​​​

Madagaskar - Antananarivo od 12 840 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)