Maastricht / Cáchy – 514 Kč
20.11.2014

Maastricht / Cáchy

O této nabídce

Společnost Wizzair nabízí při odletu ze sousedního Polska spoustu zajímavých tarifů. Pokud si chcete někam zaletět co nejlevněji, nebo třeba koupit své rodině a známým originální dárek za rozumné peníze, můžete vybrat právě letenky z Katowic do Maastrichtu / Cách. Tyto letenky se aktuálně prodávají už za 514 Kč, přičemž velkou výhodou je to, že tato cena platí také pro nečleny Wizzair Discount Clubu.

Cestu lze přitom spojit i s návštěvou Kolína nad Rýnem / Bonnu z jedné strany, nebo s Bruselem a Antverpami z druhé. Všechna tato města jsme sami nedávno navštívili a můžeme Vám jen garantovat, že nebudete zklamaní. 🙂

Termíny:

Volných termínů jsou desítky, přičemž lety na této lince jsou provozovány vždy v úterý a sobotu (umožňují tedy cestu na prodloužený víkend). Na cenu okolo 514 Kč se dostanete při platbě kartou v polských zlotých (bez převodu do Kč) od 25.11. až do 31.3. (s výjimkou vánočních svátků) téměř kdykoliv.

Ubytování:

Ubytování v hotelu Ibis nedaleko od centra Cách je možné zarezervovat okolo 650 Kč / os. a noc. V Maastrichtu se potom cena pohybuje kolem 800 Kč na noc.

[google-map-v3 shortcodeid=“fc8dcd4e“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Aachen{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)