Lyžovačka v Itálii – 1979 Kč
16.11.2016

Lyžovačka v Itálii

O této nabídce

Co takhle zaletět si za pořádným poježděním ať už na ski nebo na snowboardu do italských Alp? Už se nemusíte trmácet svých dvoustopým vozidlem do namrzlých kopců, nasazovat řetězy a proklínat vše kolem sebe. Za kvalitními sněhovými podmínkami můžete vyrazit s maďarskou nízkonákladovou společností Wizzair přímo z Prahy s příletem do severoitalského Bergama, odkud je to již kousek k nejbližším sjezdovkám.

V nabídce se opravdu mnoho termínů na celou hlavní zimní sezonu. Využít lze jak týdenní dovolenou, tak i třeba jen verzi prodlouženého víkendu jako je ten od 19. do 24. února, kdy ceny za samostatné letenky vychází na krásných 569 Kč. Když vezmeme v potaz i odbavené zavazadlo a vak s lyžemi pro dva, vyjde vás letenka na stále dostupných 1979 Kč.


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Johny

Ahoj díky za tip.
Jen by mě zajímalo,které San Colombano má autor na mysli.
Toto lyžařské středisko leží u Bormia a je vzdálené od Bergama asi 190 km a cesta tudíž trvá pomalu 3 hodiny.(jestli není ještě nějaký kopeček ze stejným názvem)
Takže “ za 35 minut“ max vrtulníkem- prosím o cenu 🙂

Antonin

Ahoj, Johny,

musím pochválit Tvůj postřeh. Máš pravdu, že lyžařské středisko označované jako San Colombano – Valdidentro se nachází v blízkosti Bormia. 🙂

Došlo zde k mystifikaci na základě lokálního místopisu. Ono uvažované San Colombano v kontextu dostupnosti leží v provincii Lecco (nedaleko Lago di Como). Míst se stejným názvem je v Itálii minimálně šest…

Zdraví, Tonda.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)