Lyžovačka v Itálii – 1979 Kč
16.11.2016

Lyžovačka v Itálii

O této nabídce

Co takhle zaletět si za pořádným poježděním ať už na ski nebo na snowboardu do italských Alp? Už se nemusíte trmácet svých dvoustopým vozidlem do namrzlých kopců, nasazovat řetězy a proklínat vše kolem sebe. Za kvalitními sněhovými podmínkami můžete vyrazit s maďarskou nízkonákladovou společností Wizzair přímo z Prahy s příletem do severoitalského Bergama, odkud je to již kousek k nejbližším sjezdovkám.

V nabídce se opravdu mnoho termínů na celou hlavní zimní sezonu. Využít lze jak týdenní dovolenou, tak i třeba jen verzi prodlouženého víkendu jako je ten od 19. do 24. února, kdy ceny za samostatné letenky vychází na krásných 569 Kč. Když vezmeme v potaz i odbavené zavazadlo a vak s lyžemi pro dva, vyjde vás letenka na stále dostupných 1979 Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)