Lyžovačka v Chile – Santiago za 11 959 Kč
20.3.2018

Lyžovačka v Chile - Santiago

11959

O této nabídce

Alpy už Vás omrzely a hledáte další dobrodružství na svazích pokrytých sněhem? Nesnesitelná vedra během léta se Vás týkat nemusí neb právě v tuto dobu můžete prášit v Chile. Po několika měsících se totiž opět objevují letenky do jihoamerického Chile v zajímavé cenové relaci. Zpáteční letenky z hlavního milánského letiště Malpensa do Santiaga pořídíte s  Air France za 11 959 Kč. Zatímco termínů odletu je v květnu a červnu mnoho, tak možností návratu jako šafránu (jednotky termínů). Na druhé straně zeměkoule panuje v těchto měsících zima, což se však jednoduše využije k netradiční lyžbě na svazích za městem se tyčících vrcholků And. Nedaleko Santiaga se nacházejí lyžařská střediska Valle Nevado, La Parva či El Colorado, o něco severněji pak Portillo Los Andes. Tak na nic nečekejte a vyrazte si libově zaprášit do Latinské Ameriky, a to třeba v termínu od 18. června do 4. července za 11 959 Kč >> REZERVUJ ZDE

A když se Vám omrzí sjíždění svahů, tak pokračujte na pobřeží Pacifiku do Valparaísa zapsaného na seznamu Unesco s typickou pestrobarevnou zástavbou. Zde na Vás čekají i příznivější teploty než v horách nad Santiagem.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + klasický příručák (druhé odbavené zavazadlo za 80 € / směr)
  • Dostupnost: květen – červenec 2018
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři
  • ​​​Tip: 1 ks odbaveného zavazadla můžete zaměnit za vak s lyžemi/prknem a bágl s botami na lyže/prkno, případně si výbavu půjčte na místě

Ubytování

Jednoduché ubytko v centru Santiaga, kde na pár dní aklimatizujte, seženete třeba v podobě tohoto jednoduchého guesthouse za 382 Kč/os./noc. Větší komfort Vám nabídnou tyto výtečně hodnocené apartmány za 897 Kč/os./noc. Další nabídku bydel v jednotlivých lyžařských střediscích naleznete na stránkách oblíbeného Bookingu nebo využijte srovnavače služeb Trivago.

Víza

Pro cesty do Chile nepřesahující 90 dní nepotřebují občané České republiky víza. Pro vstup do země Vám tedy postačí platný cestovní pas.

Autopůjčovna

Pokud se neplánujete na svazích zdržet extra dlouho a raději byste objevili co možná největší část země, tak se určitě mrkněte do naší autopůjčovny. Jistě totiž nebude od věci zapůjčit si vlastní auťák. 

Jak do Milána

Z Prahy se přímo na hlavní milánské letiště Malpensa můžete dostat s ČSA nebo také nízkonákladovkou easyJet. Na vedlejší letiště v Bergamu se lze z Prahy dostat s Wizzairem, kdy zejména pokud disponujete členstvím v jejich Discount Clubu, tak Vás vyjde přípoj doslova na pár stovek. Na toto menší milánské letiště léta dále z Ostravy a také Prahy i Ryanair. Pamatujte však, že všechno zmíněné nízkonákladovky ve svých základních cenách zahrnují pouze příruční zavazadla (byť Ryanair Vám umožní vzít si na palubu dvě).

Náhled letenky z Milána do Santiaga de Chile za 11 959 Kč

Lyžovačka v Chile - Santiago za 11 959 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)